ZOLUX Neo JILI XL - madárkalitka
Kód: DLZZOUKLA0070
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Neo JILI XL - madárkalitka| Állattípus | Madár |
| Terméktípus | Bárok |
| Lábak száma | 4 láb/lábak |
| Anyag | Fém, műanyag, fa |
| Forgógörgők | Nem |
| Szín | Fekete |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Tárolófiókok száma | 2 |
| Kategória | Madaraknak |
| Eszköz | 2 db adagoló, 3 db oszlop, 2 db aljzat, külső pólus |
| Termékkategória | Ketrec |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Magasság | 930 mm |
| Súly | 13 kg |
| Szélesség | 810 mm |
| Mélység | 480 mm |
| Ketrec magassága lábakkal együtt | 132 cm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Mielőtt a madarakat a ketrecbe helyezné, győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően össze van szerelve. Rendszeresen tisztítsa a ketrecet, hogy megakadályozza a baktériumok elszaporodását és a kellemetlen szagokat. Rendszeresen ellenőrizze a ketrecet a madarakat veszélyeztető sérülések szempontjából. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 10.51 kg |
| EAN vonalkód: | 3336021041355 |
| Állattípus: | Madár |
| Terméktípus: | Bárok |
| Lábak száma: | 4 láb/lábak |
| Anyag: | Fém, Műanyag, Fa |
| Forgógörgők: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Tárolófiókok száma: | 2 |
| Kategória: | Madaraknak |
| Eszköz: | 2 db adagoló, 3 oszlop, 2 db aljzat, Külső pólus |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Magasság: | 930 mm |
| Súly: | 13 kg |
| Szélesség: | 810 mm |
| Mélység: | 480 mm |
| Ketrec magassága lábakkal együtt: | 132 cm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Mielőtt a madarakat a ketrecbe helyezné, győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően össze van szerelve., Rendszeresen tisztítsa a ketrecet, hogy megakadályozza a baktériumok elszaporodását és a kellemetlen szagokat., Rendszeresen ellenőrizze a ketrecet, hogy nincsenek-e rajta olyan sérülések, amelyek veszélyeztethetik a madarakat. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

