Zakřivená přenosová deska Mobiglide 240507
Kód: PORMLXTPA0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zakřivená přenosová deska Mobiglide 240507| Barva | Průsvitné |
| Maximální hmotnost uživatele | 150 kg |
| Materiál | Polypropylen |
| Šířka | 348 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Varování | Před použitím se ujistěte, že je spotřebič dostatečně stabilní., Pravidelně kontrolujte technický stav zařízení., Nepřenášejte jej, pokud je horký. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Patient transfer |
|---|---|
| Súly: | 6.512 kg |
| EAN vonalkód: | 5740001403473 |
| Barva: | Průsvitné |
| Maximální hmotnost uživatele: | 150 kg |
| Materiál: | Polypropylen |
| Šířka: | 348 mm |
| Hloubka: | 800 mm |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| Varování: | Před použitím se ujistěte, že je spotřebič dostatečně stabilní., Pravidelně kontrolujte technický stav zařízení., Nepřenášejte jej, pokud je horký. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

