Základní deska ASUS TUF GAMING B860-PLUS WIFI Intel B860 LGA 1851 (Socket V1) ATX
Kód: PLYASU1850017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Základní deska ASUS TUF GAMING B860-PLUS WIFI Intel B860 LGA 1851 (Socket V1) ATX| Výrobce procesoru | Intel |
| Patice procesoru | LGA 1851 (Socket V1) |
| Kompatibilní procesory | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Podporované patice procesorů | LGA 1851 |
| Typ rozhraní Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Bluetooth | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Ano |
| Typ základní desky | ATX |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Barva | Černá |
| Čipset základní desky | Intel B860 |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 |
| Hloubka | 244 mm |
| Šířka | 305 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,1 kg |
| Šířka balení | 353 mm |
| Výška balení | 68 mm |
| Hloubka balení | 273 mm |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Maximální vnitřní paměť | 256 GB |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Kompatibilita s ECC | Non-ECC |
| Podporované typy paměti | DDR5-SDRAM |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Včetně antény | Ano |
| Dodávané kabely | SATA |
| Včetně šroubů | Ano |
| Varování | Abyste předešli poškození, neotevírejte ani neupravujte základní desku., Při likvidaci tohoto výrobku dodržujte místní předpisy pro recyklaci elektroniky., V případě problémů s instalací se obraťte na kvalifikovaného servisního technika. |
| 2. největší velikost klíče M.2 | 2280 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 4.x) | 1 |
| 2. nejvyšší generace PCI Express M.2 | 4.0 |
| Sloty PCI Express ×16 (Gen 5.x) | 1 |
| 3. největší velikost klíče M.2 | 2280 |
| 1. nejvyšší generace PCI Express M.2 | 5.0 |
| 1. největší velikost klíče M.2 | 2280 |
| Počet slotů M.2 (M) | 3 |
| 3. nejvyšší generace PCI Express M.2 | 4.0 |
| Podpora RAID | Ano |
| Úrovně RAID | 10, 5, 0, 1 |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 7 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III |
| Počet podporovaných pevných disků | 4 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Konektory USB 2.0 | 1 |
| S/PDIF výstupní konektor | Ano |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| Konektory USB 3.2 (3.1 generace 2) | 1 |
| Počet konektorů SATA III | 4 |
| Počet COM konektorů | 1 |
| Konektor předního panelu | Ano |
| Konektory Thunderbolt | 1 |
| Počet konektorů pro ventilátory | 4 |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Konektor detekce otevřené skříně | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Anténní jack WiFi-AP | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 2x2 Typ-C | 1 |
| Výstupní port S/PDIF | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-1851 |
|---|---|
| Súly: | 1.91 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387815144 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzorfoglalat: | LGA 1851 (V1 foglalat) |
| Kompatibilis processzorok: | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Támogatott processzorfoglalatok: | 1851-es önkormányzati rendelet |
| Ethernet interfész típusa: | 2,5 gigabites Ethernet |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Alaplap típusa: | ATX |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Szín: | Fekete |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel B860 |
| Alaplap chipset sorozat: | Intel |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11 |
| Mélység: | 244 mm |
| Szélesség: | 305 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,1 kg |
| Csomag szélessége: | 353 mm |
| Csomag magassága: | 68 mm |
| Csomagolási mélység: | 273 mm |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Maximális belső memória: | 256 GB |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| ECC kompatibilitás: | Nem ECC |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Antenna mellékelve: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | SATA |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A sérülések elkerülése érdekében ne nyissa ki és ne alakítsa át az alaplapot., A termék ártalmatlanításakor kérjük, kövesse az elektronikai hulladék újrahasznosítására vonatkozó helyi előírásokat., Ha bármilyen telepítési problémája van, forduljon szakképzett szerviztechnikushoz. |
| 2. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 2280 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| PCI Express x1 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| 2. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 4.0 |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció): | 1 |
| 3. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 2280 |
| 1. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 5.0 |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 2280 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 3 |
| 3. generációs PCI Express M.2: | 4.0 |
| RAID-támogatás: | Igen |
| RAID-szintek: | 10, 5, 0, 1 |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 7 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA III |
| Támogatott merevlemezek száma: | 4 |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| USB 2.0 csatlakozók: | 1 |
| S/PDIF kimeneti csatlakozó: | Igen |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) csatlakozók: | 1 |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| COM csatlakozók száma: | 1 |
| Előlapi csatlakozó: | Igen |
| Thunderbolt csatlakozók: | 1 |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 4 |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| Nyitott eset észlelő csatlakozó: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| WiFi AP antenna csatlakozó: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma: | 1 |
| S/PDIF kimeneti port: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

