Základní deska ASUS TUF GAMING B650-PLUS WIFI
Kód: PLYASUAM50018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Základní deska ASUS TUF GAMING B650-PLUS WIFI| Patice procesoru | Zásuvka AM5 |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Kompatibilní procesory | AMD Ryzen 7000 Series |
| Podporované patice procesorů | Zásuvka AM5 |
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Typ rozhraní Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Barva | Černá |
| Čipset základní desky | AMD B650 |
| Typ základní desky | ATX |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |
| Hloubka | 244 mm |
| Výška | 50 mm |
| Šířka | 305 mm |
| Šířka balení | 338 mm |
| Výška balení | 68 mm |
| Hloubka balení | 273 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,36 kg |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Kompatibilita s ECC | ECC a non-ECC |
| Podporované frekvence paměti | 4800, 6200, 5800, 6400 MHz, 6800, 5200, 5600, 5400, 5000, 7000, 6000, 7600, 6600, 7200 |
| Podporované typy paměti | DDR5-SDRAM |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Maximální vnitřní paměť | 128 GB |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Varování | Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad., Nerozebírejte, aby nedošlo k poškození vnitřních součástí a ztrátě záruky., Zabraňte kontaktu s kapalinami, aby nedošlo k poškození elektroniky. |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x) | 2 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 4.x) | 2 |
| Počet slotů M.2 (M) | 3 |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III |
| Úrovně RAID | 0, 1, 10 |
| Podpora RAID | Ano |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 7 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Počet COM konektorů | 1 |
| Konektory Thunderbolt | 1 |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory | 4 |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Počet konektorů SATA III | 4 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 2x2 Typ-C | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 2 |
| Line-in | Ano |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Výstupní port S/PDIF | Ne |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| Súly: | 1.83 kg |
| EAN vonalkód: | 4711081912651 |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Kompatibilis processzorok: | AMD Ryzen 7000 sorozat |
| Támogatott processzorfoglalatok: | AM5 foglalat |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet interfész típusa: | 2,5 gigabites Ethernet |
| Szín: | Fekete |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD B650 |
| Alaplap típusa: | ATX |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Mélység: | 244 mm |
| Magasság: | 50 mm |
| Szélesség: | 305 mm |
| Csomag szélessége: | 338 mm |
| Csomag magassága: | 68 mm |
| Csomagolási mélység: | 273 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,36 kg |
| Súly: | 1,2 kg |
| ECC kompatibilitás: | ECC és nem ECC |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 4800, 6200, 5800, 6400 MHz, 6800, 5200, 5600, 5400, 5000, 7000, 6000, 7600, 6600, 7200 |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Maximális belső memória: | 128 GB |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Figyelmeztetés: | Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne szerelje szét, hogy elkerülje a belső alkatrészek károsodását és a garancia elvesztését., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést, hogy elkerülje az elektronika károsodását. |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 2 |
| PCI Express x1 foglalatok (4.x generáció): | 2 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 3 |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA III |
| RAID-szintek: | 0, 1, 10 |
| RAID-támogatás: | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 7 |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| COM csatlakozók száma: | 1 |
| Thunderbolt csatlakozók: | 1 |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 4 |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 2 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 2 |
| Vonalbemenet: | Igen |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| S/PDIF kimeneti port: | Nem |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

