WIWA DVB-T/T2 H.265 TUNER
Kód: OAVWIWTUN0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TUNER WIWA DVB-T/T2 H.265| Záznam | Ano |
| Typ demodulace | 16-QAM, 64-QAM, QPSK |
| Barva | Černá |
| Časový posun | Ano |
| Počet tunerů | 1 tuner/tunerů |
| Frekvenční rozsah | 470 - 860 MHz |
| Typ tuneru | Digitální |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba elektrické energie | 6 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Certifikace RoHS | Ano |
| Certifikace | CE |
| Výška | 35 mm |
| Šířka | 168 mm |
| Hloubka | 93 mm |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Napájecí konektor | Ano |
| Počet SCART portů | 1 |
| Digitální koaxiální audio výstup | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet RF portů | 1 |
| Audio výstup (L, R) | 1 |
| Verze HDMI | 1.3 |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Baterie | Ne |
| Návod na použití | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Podporované formáty zvukových souborů | AC3 |
| Média pro přehrávání | MPEG4, MPEG1, AVC, MPEG2, H.264 |
| Formát digitálního signálu | DVB-T2, DVB-T |
| Poměr stran | 4:3, 16:9 |
| Zdroj signálu | Kabel |
| Zobrazovací formát | 576i, 1080i, 720p, 1080p, 576p |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tuners |
|---|---|
| Súly: | 0.314 kg |
| EAN vonalkód: | 5907678819499 |
| Rekord: | Igen |
| Demoduláció típusa: | 16-QAM, 64-QAM, QPSK |
| Szín: | Fekete |
| Időeltolás: | Igen |
| Tunerek száma: | 1 tuner/tunerek |
| Frekvenciatartomány: | 470–860 MHz |
| Tuner típusa: | Digitális |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Áramfogyasztás: | 6W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| RoHS-tanúsítvány: | Igen |
| Tanúsítvány: | CE |
| Magasság: | 35 mm |
| Szélesség: | 168 mm |
| Mélység: | 93 mm |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| SCART portok száma: | 1 |
| Digitális koaxiális audio kimenet: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| RF portok száma: | 1 |
| Hangkimenet (B, J): | 1 |
| HDMI-verzió: | 1.3 |
| Távirányító: | Igen |
| Akkumulátor: | Nem |
| Használati utasítás: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | AC3 |
| Médialejátszás: | MPEG4, MPEG1, AVC, MPEG2, H.264 |
| Digitális jelformátum: | DVB-T2, DVB-T |
| Képarány: | 4:3, 16:9 |
| Jelforrás: | Kábel |
| Megjelenítési formátum: | 576i, 1080i, 720p, 1080p, 576p |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

