Wittkop Medicus Twin 3.0 kerékpár nyereg
Kód: SIRWTTSIO0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cyklistické sedlo Wittkop Medicus Twin 3.0| Model | Sedlo jízdního kola |
| Materiál | Ocel, gel, vinyl |
| Barva | Černá |
| Délka | 255 mm |
| Hmotnost | 545 g |
| Šířka | 210 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Saddles |
|---|---|
| Súly: | 0.56 kg |
| EAN vonalkód: | 4260008120001 |
| Modell: | Kerékpár nyereg |
| Anyag: | Acél, gél, vinil |
| Szín: | Fekete |
| Hossz: | 255 mm |
| Súly: | 545 g |
| Szélesség: | 210 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

