Wittkop Medicus Twin 1.0 kerékpár nyereg
Kód: SIRWTTSIO0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Wittkop Medicus Twin 1.0 kerékpár nyereg| Modell | Kerékpár nyereg |
| Anyag | Acél, gél, vinil |
| Szín | Zöld |
| Szélesség | 170 mm |
| Hossz | 260 mm |
| Súly | 390 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Saddles |
|---|---|
| Súly: | 0.49 kg |
| EAN vonalkód: | 4260005120103 |
| Modell: | Kerékpár nyereg |
| Anyag: | Acél, gél, vinil |
| Szín: | Zöld |
| Szélesség: | 170 mm |
| Hossz: | 260 mm |
| Súly: | 390 g |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

