WIEJSKA ZAGRODA Monoprotein Marha - szárazeledel macskáknak - 3kg
Kód: DLKWZAKAS0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WIEJSKA ZAGRODA Monoprotein Marha - szárazeledel macskáknak - 3kg| Állatorvosi besorolás | Teljes takarmány |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Gluténmentes | Igen |
| Az állat speciális igényei | Allergiás, Ételallergia, Érzékeny gyomor, Ételintolerancia csökkentése |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Cukormentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 3 kg |
| Fő íz | Marhahús |
| Kategória | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők | Általános egészség, Emésztéstámogatás, Csirkementes, Gabonamentes, Monoprotein, Gluténmentes, Allergia |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket., Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., A terméket mindig légmentesen lezárt tartályban tárolja. |
| Zsírtartalom | 20% |
| Fehérjék | 43% |
| Nyersrost | 1% |
| Nedvességtartalom | 9% |
| Durva hamu | 8,3% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.156 kg |
| EAN vonalkód: | 5905342295921 |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Gluténmentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Allergiás, Ételallergia, Érzékeny gyomor, Az ételintolerancia csökkentése |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Cukormentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 3 kg |
| Fő íz: | Marhahús |
| Kategória: | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Emésztés támogatása, Csirke nélkül, Gabonamentes, Monoproteinek, Gluténmentes, Allergia |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket., Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja. |
| Zsírtartalom: | 20% |
| Fehérjék: | 43% |
| Nyersrost: | 1% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
| Durva hamu: | 8,3% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

