WIEJSKA ZAGRODA Csirkés-lazacos száraz macskaeledel - 5 kg
Kód: DLKWZAKAS0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WIEJSKA ZAGRODA Csirkés-lazacos száraz macskaeledel - 5 kg| Egyéb jellemzők | Gabonamentes, Vegetációs időszak, Gluténmentes, Általános egészség |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Fő íz | Csirke |
| Súly | 5 kg |
| Gluténmentes | Igen |
| Az állat kora | Junior |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Növekedési időszak |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Szójamentes | Igen |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Kategória | Macskák számára |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Figyelmeztetés | Biztosítson friss ivóvizet., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., A terméket mindig légmentesen lezárt tartályban tárolja. |
| Nyersrost | 3,5% |
| Fehérjék | 44% |
| Zsírtartalom | 20% |
| Durva hamu | 8,5% |
| Nedvességtartalom | 9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 5.02 kg |
| EAN vonalkód: | 5905342293163 |
| Egyéb jellemzők: | Gabonamentes, Növekedési időszak, Gluténmentes, Általános egészségi állapot |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Fő íz: | Csirke |
| Súly: | 5 kg |
| Gluténmentes: | Igen |
| Az állat kora: | Junior |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Növekedési időszak |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Szójamentes: | Igen |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Kategória: | Macskák számára |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Figyelmeztetés: | Biztosítson friss ivóvizet., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja. |
| Nyersrost: | 3,5% |
| Fehérjék: | 44% |
| Zsírtartalom: | 20% |
| Durva hamu: | 8,5% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

