WHISKAS Tasty Mix Chef's Choice mártásban - Nedves macskaeledel - 40x85g
Kód: DLKWHSKAM0028
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WHISKAS Tasty Mix Chef's Choice mártásban - Nedves macskaeledel - 40x85g| Állatorvosi besorolás | Teljes takarmány |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Általános egészség, Immunitás támogatása, Emésztés támogatása |
| Kategória | Macskák számára |
| Termékkategória | Nedves étel |
| Fő íz | Ízek keveréke |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Az állat speciális igényei | Megfelelő emésztés, általános egészség, erős immunitás |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Cukormentes | Nem |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Szójamentes | Nem |
| Gluténmentes | Nem |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Súly | 40 x 85 g |
| Figyelmeztetés | A terméket hűvös, száraz helyen kell tárolni. Ne lépje túl az ajánlott napi adagot. Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. |
| Fehérjék | 7,5% |
| Zsírtartalom | 4% |
| Durva hamu | 1,6% |
| Nyersrost | 0,35% |
| Nedvességtartalom | 84,7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 3.805 kg |
| EAN vonalkód: | 4770608267469 |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Immunitás támogatás, Emésztés támogatása |
| Kategória: | Macskák számára |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Fő íz: | Ízek keveréke |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Az állat speciális igényei: | Megfelelő emésztés, Általános egészségi állapot, Erős immunitás |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Cukormentes: | Nem |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Szójamentes: | Nem |
| Gluténmentes: | Nem |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Súly: | 40 x 85 g |
| Figyelmeztetés: | A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni., Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. |
| Fehérjék: | 7,5% |
| Zsírtartalom: | 4% |
| Durva hamu: | 1,6% |
| Nyersrost: | 0,35% |
| Nedvességtartalom: | 84,7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

