WHISKAS Sterile csirkével - száraz eledel sterilizált macskáknak - 14 kg
Kód: AMABEZKAR2178
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WHISKAS Sterile csirkével - száraz eledel sterilizált macskáknak - 14 kg| Termékkategória | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők | Sterilizáció |
| Az állat speciális igényei | Sterilizált |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Takarmány íze | Csirke |
| Súly | 14 kg |
| Gluténmentes | Nem |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória | Macskák számára |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Fő íz | Csirke |
| Összeg | 1 |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Friss ivóvizet biztosítson. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 14.193 kg |
| EAN vonalkód: | 5900951259418 |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők: | Sterilizáció |
| Az állat speciális igényei: | Sterilizált |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Takarmány íze: | Csirke |
| Súly: | 14 kg |
| Gluténmentes: | Nem |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória: | Macskák számára |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Fő íz: | Csirke |
| Összeg: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

