TP-Link TL-WN881ND síťová karta Interní WLAN 300 Mbit/s
Kód: SIETPLBKP0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link TL-WN881ND síťová karta Interní WLAN 300 Mbit/s| Modulace | OFDM, 64-QAM, 16-QAM, DQPSK, DBPSK |
| Šifrování/zabezpečení | 64-bit WEP, WPS, WPA2-PSK, WPA-PSK, 128-bit WEP |
| Standardy Wi-Fi | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Ano |
| Wi-fi pásmo | Jednopásmový (2,4 GHz) |
| Síťové standardy | IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g |
| Maximální přenosová rychlost | 300 Mbit/s |
| Podporované rychlosti WLAN | 150 Mbit/s, 300 Mbit/s, 11, 54 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Frekvenční rozsah | 2,4 - 2,4835 GHz |
| Úroveň zisku antény (max) | 2 dBi |
| Barva | Zelená |
| Typ anténního konektoru | RP-SMA |
| LED indikátory | Ano |
| Komponent pro | PC |
| Interní | Ano |
| Typ směru antény | Všesměrový |
| Konstrukce antény | Externí |
| Režimy fungování | Režim infrastruktury |
| Anténa | Ano |
| Výška | 3,3 mm |
| Hloubka | 51 mm |
| Šířka | 59,7 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 7, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 7 Starter, Windows 8.1 x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 10 Enterprise |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Výška balení | 41,5 mm |
| Hloubka balení | 152,5 mm |
| Šířka balení | 201,5 mm |
| Hmotnost včetně balení | 170 g |
| Certifikáty shody | CE, RoHS, Federální komunikační komise (FCC) |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Rozhraní | WLAN, PCI Express |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Zdrojové CD | Ano |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu s vodou nebo vlhkostí., Nevystavujte je vysokým teplotám. |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wireless network cards PCI |
|---|---|
| Súly: | 0.21 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364050573 |
| Moduláció: | OFDM, 64-QAM, 16-QAM, DQPSK, DBPSK |
| Titkosítás/Biztonság: | 64 bites WEP, WPS, WPA2-PSK, WPA-PSK, 128 bites WEP |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi sáv: | Egysávos (2,4 GHz) |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g |
| Maximális átviteli sebesség: | 300 Mbps |
| Támogatott WLAN sebességek: | 150 Mbps, 300 Mbps, 11, 54 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Frekvenciatartomány: | 2,4 - 2,4835 GHz |
| Antennaerősítési szint (maximum): | 2 dBi |
| Szín: | Zöld |
| Antennacsatlakozó típusa: | RP-SMA |
| LED-jelzők: | Igen |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Belső: | Igen |
| Antenna irány típusa: | Mindenirányú |
| Antenna kialakítás: | Külső |
| Üzemmódok: | Infrastruktúra mód |
| Antenna: | Igen |
| Magasság: | 3,3 mm |
| Mélység: | 51 mm |
| Szélesség: | 59,7 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Oktatás, Windows 10 Pro, Windows 7, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 7 Starter, Windows 8.1 x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 10 Enterprise |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Csomag magassága: | 41,5 mm |
| Csomagolási mélység: | 152,5 mm |
| Csomag szélessége: | 201,5 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 170 g |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, RoHS, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Felület: | WLAN, PCI Express |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Forrás CD: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a vízzel vagy nedvességgel való érintkezést., Ne tegye ki őket magas hőmérsékletnek. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

