Theragun Prime Töltőállvány Fekete 1 darab
Kód: BALTHBLAD0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Theragun Prime Töltőállvány Fekete 1 darab| Szín | Fekete |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Kompatibilitás | Elsődleges |
| Csomag szélessége | 205 mm |
| Csomag magassága | 86 mm |
| Csomagolási mélység | 110 mm |
| Súly csomagolással együtt | 750 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Battery chargers |
|---|---|
| Súly: | 1.206 kg |
| EAN vonalkód: | 810036051026 |
| Szín: | Fekete |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Kompatibilitás: | Elsődleges |
| Csomag szélessége: | 205 mm |
| Csomag magassága: | 86 mm |
| Csomagolási mélység: | 110 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 750 g |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

