SONY optikai meghajtó PS5 Digital Edition konzolhoz
Kód: NAPSONOND0090
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
SONY optikai meghajtó PS5 Digital Edition konzolhoz| Eszköztípus | Optikai meghajtó |
| Szín | Fehér |
| Kompatibilitás | PS5 digitális kiadás (CFI-2000 - vékony modellcsoport) |
| Súly | 1,11 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DVD recorders |
|---|---|
| Súly: | 1.165 kg |
| EAN vonalkód: | 711719580584 |
| Eszköztípus: | Optikai meghajtó |
| Szín: | Fehér |
| Kompatibilitás: | PS5 digitális kiadás (CFI-2000 - vékony modellcsoport) |
| Súly: | 1,11 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

