SONY DualSense vezeték nélküli vezérlő
Kód: KSLSONKON0049
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
SONY DualSense vezeték nélküli vezérlő| Beépített akkumulátor | Igen |
| Akkumulátor típusa | Beépített, lítium-ion (Li-ion) |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor feszültsége | 3,65 V |
| Akkumulátor | Igen |
| Akkumulátor kapacitása | 1560mAh |
| Magasság | 66 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Súly | 280 g |
| Mélység | 106 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag magassága | 189 mm |
| Csomag szélessége | 188 mm |
| Csomagolási mélység | 69 mm |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Bluetooth-verzió | 5.1 |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| Eszközinterfész | Bluetooth |
| Frekvenciatartomány | 5 GHz |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Használati utasítás | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 95049080 |
| Szín | Fekete, Fehér |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Automatikus kalibrálás | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Játékvezérlő technológia | Analóg/digitális |
| Háttérvilágítás színe | Piros/zöld/kék |
| Giroszkóp | Igen |
| Analóg karok | Igen |
| Reflex rezgések | Igen |
| Eszköztípus | Játékvezérlő |
| Támogatott játékplatformok | Android, MAC, PC, iOS, PlayStation 5 |
| Gombok száma | 14 |
| Digitális kormánykerék erő-visszacsatolással | Igen |
| Tengelyek száma | 6 |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Játékkiegészítők | Turbó gomb, Vissza gomb, Beállítások gomb, Memória törlése gomb, Start gomb, Menü gomb |
| Váll gombok | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Controllers |
|---|---|
| Súly: | 0.42 kg |
| EAN vonalkód: | 711719575856 |
| Beépített akkumulátor: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Beépített, Lítium-ion (Li-ion) |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor feszültsége: | 3,65 V |
| Akkumulátor: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 1560mAh |
| Magasság: | 66 mm |
| Szélesség: | 160 mm |
| Súly: | 280 g |
| Mélység: | 106 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag magassága: | 189 mm |
| Csomag szélessége: | 188 mm |
| Csomagolási mélység: | 69 mm |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Bluetooth-verzió: | 5.1 |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| Eszközinterfész: | Bluetooth |
| Frekvenciatartomány: | 5 GHz |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Használati utasítás: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 95049080 |
| Szín: | Fekete, Fehér |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Automatikus kalibrálás: | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Játékvezérlő technológia: | Analóg/digitális |
| Háttérvilágítás színe: | Piros/zöld/kék |
| Giroszkóp: | Igen |
| Analóg karok: | Igen |
| Reflex rezgések: | Igen |
| Eszköztípus: | Játékvezérlő |
| Támogatott játékplatformok: | Android, MAC, PC, iOS, PlayStation 5 |
| Gombok száma: | 14 |
| Digitális kormánykerék erő-visszacsatolással: | Igen |
| Tengelyek száma: | 6 |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Játékkiegészítők: | Turbó gomb, Vissza gomb, Beállítások gomb, Memória törlése gomb, Start gomb, Menü gomb |
| Váll gombok: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

