Sony DualSense V2 fekete, fehér Bluetooth/USB gamepad analóg/digitális Android, MAC, PC, PlayStation 5, iOS
Kód: KSLSONKON0054
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Sony DualSense V2 fekete, fehér Bluetooth/USB gamepad analóg/digitális Android, MAC, PC, PlayStation 5, iOS| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa | Beépített |
| Akkumulátor | Igen |
| Súly | 280 g |
| Magasság | 106 mm |
| Mélység | 66 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Csomag magassága | 188 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomagolási mélység | 69 mm |
| Csomag szélessége | 189 mm |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Bluetooth-verzió | 5.1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| Eszközinterfész | Bluetooth/USB |
| Szín | Fehér, fekete |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Figyelmeztetés | A termék elektronikus alkatrészeket tartalmaz, ezért tilos szétszerelni vagy saját kezűleg javítani., Kerülje a készülék vízzel vagy más folyadékokkal való érintkezését, mert ez rövidzárlatot okozhat., A terméket csak a használati utasításban leírt célokra szabad használni, a nem megfelelő használat a készülék károsodásához vagy sérüléshez vezethet. |
| Tengelyek száma | 6 |
| Támogatott játékplatformok | PlayStation 5, Android, iOS, MAC, PC |
| Játékvezérlő technológia | Analóg/digitális |
| Váll gombok | Igen |
| Reflex rezgések | Igen |
| Háttérvilágítás színe | Különféle |
| Eszköztípus | Játékvezérlő |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Analóg karok | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Játékkiegészítők | Beállítások gomb, Megosztás gomb, D-pad, Kezdőlap gomb |
| Beépített érintőpad | Igen |
| Digitális kormánykerék erő-visszacsatolással | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Controllers |
|---|---|
| Súly: | 0.43 kg |
| EAN vonalkód: | 711719575863 |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa: | Beépített |
| Akkumulátor: | Igen |
| Súly: | 280 g |
| Magasság: | 106 mm |
| Mélység: | 66 mm |
| Szélesség: | 160 mm |
| Csomag magassága: | 188 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomagolási mélység: | 69 mm |
| Csomag szélessége: | 189 mm |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Bluetooth-verzió: | 5.1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Eszközinterfész: | Bluetooth/USB |
| Szín: | Fehér, Fekete |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A termék elektronikus alkatrészeket tartalmaz, ezért tilos saját kezűleg szétszerelni vagy javítani., Kerülje a készülék vízzel vagy más folyadékokkal való érintkezését, mert ez rövidzárlatot okozhat., A terméket csak a használati utasításban leírt célokra szabad használni, a nem rendeltetésszerű használat a készülék károsodását vagy sérülést okozhat. |
| Tengelyek száma: | 6 |
| Támogatott játékplatformok: | PlayStation 5, Android, iOS, MAC, PC |
| Játékvezérlő technológia: | Analóg/digitális |
| Váll gombok: | Igen |
| Reflex rezgések: | Igen |
| Háttérvilágítás színe: | Különféle |
| Eszköztípus: | Játékvezérlő |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Analóg karok: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Játékkiegészítők: | Beállítások gomb, Megosztás gomb, Irányított kereszt, Kezdőlap gomb |
| Beépített érintőpad: | Igen |
| Digitális kormánykerék erő-visszacsatolással: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

