Sony DualSense PS5 vezeték nélküli kontroller
Kód: KSLSONKON0103
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Sony DualSense PS5 vezeték nélküli kontroller| Akkumulátor | Igen |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion), Beépített |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Magasság | 66 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Súly | 280 g |
| Mélység | 106 mm |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Eszközinterfész | Bluetooth |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Szín neve | Fehér |
| Szín | Fehér |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Figyelmeztetés | A terméket kizárólag a használati utasításban leírt célokra szabad használni, a nem rendeltetésszerű használat a készülék károsodásához vagy sérüléshez vezethet., Kerülje a vízzel vagy más folyadékokkal való érintkezést, mert rövidzárlatot okozhat., A termék elektronikus alkatrészeket tartalmaz, ezért tilos szétszerelni vagy saját kezűleg javítani. |
| Támogatott játékplatformok | PlayStation 5 |
| Játékkiegészítők | Beállítások gomb, D-pad, Kezdőlap gomb, Megosztás gomb |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Eszköztípus | Játékvezérlő |
| Háttérvilágítás színe | Több |
| Játékvezérlő technológia | Analóg/digitális |
| Beépített érintőpad | Igen |
| Analóg karok | Igen |
| Reflex rezgések | Igen |
| Tengelyek száma | 6 |
| Váll gombok | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Controllers |
|---|---|
| Súly: | 0.45 kg |
| EAN vonalkód: | 711719022350 |
| Akkumulátor: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion), Beépített |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Magasság: | 66 mm |
| Szélesség: | 160 mm |
| Súly: | 280 g |
| Mélység: | 106 mm |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Eszközinterfész: | Bluetooth |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Szín neve: | Fehér |
| Szín: | Fehér |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A terméket csak a használati utasításban leírt célokra szabad használni, a nem rendeltetésszerű használat a készülék károsodását vagy sérülést okozhat., Kerülje a készülék vízzel vagy más folyadékokkal való érintkezését, mert ez rövidzárlatot okozhat., A termék elektronikus alkatrészeket tartalmaz, ezért tilos saját kezűleg szétszerelni vagy javítani. |
| Támogatott játékplatformok: | PlayStation 5 |
| Játékkiegészítők: | Beállítások gomb, Irányított kereszt, Kezdőlap gomb, Megosztás gomb |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Eszköztípus: | Játékvezérlő |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Játékvezérlő technológia: | Analóg/digitális |
| Beépített érintőpad: | Igen |
| Analóg karok: | Igen |
| Reflex rezgések: | Igen |
| Tengelyek száma: | 6 |
| Váll gombok: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

