Sony DualSense Indigo Bluetooth/USB Gamepad Analóg/Digitális PlayStation 5
Kód: KSLSONKON0112
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Sony DualSense Indigo Bluetooth/USB Gamepad Analóg/Digitális PlayStation 5| Akkumulátor feszültsége | 3,65 V |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion), Beépített |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Akkumulátor kapacitása | 1560mAh |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Bemeneti áram | 1,5 A |
| Bemeneti feszültség | 5V |
| Akkumulátor | Igen |
| Magasság | 66 mm |
| Súly | 280 g |
| Szélesség | 160 mm |
| Mélység | 106 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Bluetooth-verzió | 5.1 |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| Eszközinterfész | Bluetooth/USB |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Frekvenciatartomány | 5 GHz |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Szín | Indigó |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| LED-jelzők | Igen |
| Automatikus kalibrálás | Igen |
| Ergonomikus kioldók | Igen |
| Játékvezérlő technológia | Analóg/digitális |
| Játékkiegészítők | D-pad, Kezdőlap gomb, Beállítások gomb, Megosztás gomb, Start gomb |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Háttérvilágítás színe | Sokszínű |
| Giroszkóp | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Eszköztípus | Játékvezérlő |
| Támogatott játékplatformok | PlayStation 5 |
| Váll gombok | Igen |
| Beépített érintőpad | Igen |
| Tengelyek száma | 6 |
| Analóg karok | Igen |
| Reflex rezgések | Igen |
| Digitális kormánykerék erő-visszacsatolással | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Controllers |
|---|---|
| Súly: | 0.45 kg |
| EAN vonalkód: | 711719587576 |
| Akkumulátor feszültsége: | 3,65 V |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion), Beépített |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor kapacitása: | 1560mAh |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Bemeneti áram: | 1,5 A |
| Bemeneti feszültség: | 5V |
| Akkumulátor: | Igen |
| Magasság: | 66 mm |
| Súly: | 280 g |
| Szélesség: | 160 mm |
| Mélység: | 106 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Bluetooth-verzió: | 5.1 |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| Eszközinterfész: | Bluetooth/USB |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Frekvenciatartomány: | 5 GHz |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Szín: | Indigó |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| LED-jelzők: | Igen |
| Automatikus kalibrálás: | Igen |
| Ergonomikus kioldók: | Igen |
| Játékvezérlő technológia: | Analóg/digitális |
| Játékkiegészítők: | Irányított kereszt, Kezdőlap gomb, Beállítások gomb, Megosztás gomb, Start gomb |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Háttérvilágítás színe: | Sokszínű |
| Giroszkóp: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Eszköztípus: | Játékvezérlő |
| Támogatott játékplatformok: | PlayStation 5 |
| Váll gombok: | Igen |
| Beépített érintőpad: | Igen |
| Tengelyek száma: | 6 |
| Analóg karok: | Igen |
| Reflex rezgések: | Igen |
| Digitális kormánykerék erő-visszacsatolással: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

