Sony DualSense fekete, piros Bluetooth/USB gamepad analóg/digitális PlayStation 5
Kód: KSLSONKON0116
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Sony DualSense fekete, piros Bluetooth/USB gamepad analóg/digitális PlayStation 5| Tápegység | Akkumulátor |
| Súly | 280 g |
| Szélesség | 188 mm |
| Mélység | 69 mm |
| Magasság | 189 mm |
| Csomag szélessége | 200 mm |
| Csomag magassága | 200 mm |
| Súly csomagolással együtt | 300 g |
| Csomagolási mélység | 100 mm |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Eszközinterfész | Bluetooth/USB |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Szín | Piros, fekete |
| Szín neve | Techno piros |
| Támogatott játékplatformok | PlayStation 5 |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Játékkiegészítők | Menü gomb, Irányítópult, Mikrofon némítás gomb |
| Eszköztípus | Játékvezérlő |
| Játékvezérlő technológia | Analóg/digitális |
| Giroszkóp | Igen |
| Reflex rezgések | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Controllers |
|---|---|
| Súly: | 0.44 kg |
| EAN vonalkód: | 711719020677 |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Súly: | 280 g |
| Szélesség: | 188 mm |
| Mélység: | 69 mm |
| Magasság: | 189 mm |
| Csomag szélessége: | 200 mm |
| Csomag magassága: | 200 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 300 g |
| Csomagolási mélység: | 100 mm |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Eszközinterfész: | Bluetooth/USB |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Szín: | Piros, Fekete |
| Szín neve: | Techno piros |
| Támogatott játékplatformok: | PlayStation 5 |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Játékkiegészítők: | Menü gomb, Irányított kereszt, Mikrofon némítás gomb |
| Eszköztípus: | Játékvezérlő |
| Játékvezérlő technológia: | Analóg/digitális |
| Giroszkóp: | Igen |
| Reflex rezgések: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

