Sony DualSense Camouflage Bluetooth/USB Gamepad Analóg/Digitális PlayStation 5
Kód: KSLSONKON0111
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Sony DualSense Camouflage Bluetooth/USB Gamepad Analóg/Digitális PlayStation 5| Akkumulátor kapacitása | 1560mAh |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion), Beépített |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor | Igen |
| Szélesség | 160 mm |
| Mélység | 66 mm |
| Magasság | 106 mm |
| Súly | 280 g |
| Bluetooth-verzió | 5.1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| Eszközinterfész | Bluetooth/USB |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Szín | Álcázás |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Játékkiegészítők | D-pad, Kezdőlap gomb, Megosztás gomb, Beállítások gomb |
| Háttérvilágítás színe | Több |
| Játékvezérlő technológia | Analóg/digitális |
| Eszköztípus | Játékvezérlő |
| Analóg karok | Igen |
| Beépített érintőpad | Igen |
| Reflex rezgések | Igen |
| Tengelyek száma | 6 |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Támogatott játékplatformok | PlayStation 5 |
| Váll gombok | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Controllers |
|---|---|
| Súly: | 0.43 kg |
| EAN vonalkód: | 711719572671 |
| Akkumulátor kapacitása: | 1560mAh |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion), Beépített |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor: | Igen |
| Szélesség: | 160 mm |
| Mélység: | 66 mm |
| Magasság: | 106 mm |
| Súly: | 280 g |
| Bluetooth-verzió: | 5.1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Eszközinterfész: | Bluetooth/USB |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Szín: | Álcázás |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Játékkiegészítők: | Irányított kereszt, Kezdőlap gomb, Megosztás gomb, Beállítások gomb |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Játékvezérlő technológia: | Analóg/digitális |
| Eszköztípus: | Játékvezérlő |
| Analóg karok: | Igen |
| Beépített érintőpad: | Igen |
| Reflex rezgések: | Igen |
| Tengelyek száma: | 6 |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Támogatott játékplatformok: | PlayStation 5 |
| Váll gombok: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

