Sony DualSense Camouflage Bluetooth/USB Gamepad Analóg/Digitális PlayStation 5
Kód: KSLSONKON0123
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Sony DualSense Camouflage Bluetooth/USB Gamepad Analóg/Digitális PlayStation 5| Akkumulátor | Igen |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa | Beépített |
| Magasság | 120 mm |
| Súly | 280 g |
| Szélesség | 110 mm |
| Mélység | 60 mm |
| Csomag magassága | 189 mm |
| Súly csomagolással együtt | 300 g |
| Csomagolási mélység | 69 mm |
| Csomag szélessége | 188 mm |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Bluetooth-verzió | 5.1 |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| Eszközinterfész | Bluetooth/USB |
| LED-jelzők | Igen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Szín | Álcázás |
| Játékkiegészítők | D-pad, Kezdőlap gomb, Beállítások gomb, Megosztás gomb |
| Támogatott játékplatformok | PlayStation 5 |
| Beépített érintőpad | Igen |
| Eszköztípus | Játékvezérlő |
| Digitális kormánykerék erő-visszacsatolással | Igen |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Reflex rezgések | Igen |
| Analóg karok | Igen |
| Játékvezérlő technológia | Analóg/digitális |
| Váll gombok | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Controllers |
|---|---|
| Súly: | 0.455 kg |
| EAN vonalkód: | 711719023708 |
| Akkumulátor: | Igen |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa: | Beépített |
| Magasság: | 120 mm |
| Súly: | 280 g |
| Szélesség: | 110 mm |
| Mélység: | 60 mm |
| Csomag magassága: | 189 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 300 g |
| Csomagolási mélység: | 69 mm |
| Csomag szélessége: | 188 mm |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Bluetooth-verzió: | 5.1 |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Eszközinterfész: | Bluetooth/USB |
| LED-jelzők: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Szín: | Álcázás |
| Játékkiegészítők: | Irányított kereszt, Kezdőlap gomb, Beállítások gomb, Megosztás gomb |
| Támogatott játékplatformok: | PlayStation 5 |
| Beépített érintőpad: | Igen |
| Eszköztípus: | Játékvezérlő |
| Digitális kormánykerék erő-visszacsatolással: | Igen |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Reflex rezgések: | Igen |
| Analóg karok: | Igen |
| Játékvezérlő technológia: | Analóg/digitális |
| Váll gombok: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

