Sluchadlo HAXE JH-125
Kód: UISHAXAPA0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Sluchadlo HAXE JH-125| Barva | Béžová |
| Ovládání hlasitosti | Ano (4 úrovně) |
| Styl nošení | Do ucha |
| Doporučené použití | Vnitřní/venkovní |
| Typ produktu | Zesilovač zvuku |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -10 - 55 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 30 - 75% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Provozní intenzita | 6 mA |
| Jmenovité napětí | 1,5 V |
| Typ zdroje | Baterie |
| Čisticí sada | Ano |
| Silikonové špunty do uší | 3 páry (S,M,L) |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Výstupní výkon sluchátek | 133 dB |
| Výstupní zesílení | 45 dB |
| Frekvenční rozsah | 950 - 3500 Hz |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hearing aids |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| EAN vonalkód: | 5902696000331 |
| Szín: | Bézs |
| Hangerőszabályzó: | |
| Viselési stílus: | A fülben |
| Ajánlott felhasználás: | Beltéri/kültéri |
| Terméktípus: | |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -10 - 55 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Névleges feszültség: | 1,5 V |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Tisztítókészlet: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Fejhallgató kimeneti teljesítmény: | |
| Kimeneti erősítés: | 45 dB |
| Frekvenciatartomány: |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

