Skříň ASUS PRIME AP202 TG ARGB BLACK
Kód: OBUASUOBU0046
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Skříň ASUS PRIME AP202 TG ARGB BLACK| Podporované pevné velikosti disků | 3.5", 2.5 |
| Počet podporovaných pevných disků | 2 |
| Maximální délka PSU | 20 cm |
| Vhodné pro | Domov/kancelář |
| Formát | Midi Tower |
| Barva | Černá |
| Tlačítko reset | Ano |
| Podporované formáty základní desky | Micro ATX, Mini-ITX |
| Maximální délka grafické karty | 42 cm |
| Maximální výška CPU chladiče | 17,5 cm |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Počet 3,5" pozic | 2 |
| Model | PC |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Počet 2.5" pozic | 2 |
| Hmotnost | 9 kg |
| Hloubka | 460 mm |
| Výška | 441 mm |
| Šířka | 236 mm |
| Sluchátkový výstup | Ano |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Ovládání rychlosti ventilátoru | Ano |
| Instalované zadní ventilátory | 1x 120 mm |
| Podpora PWM (pulzně šířková modulace) | Ano |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120 mm |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 1 |
| Počet podporovaných bočních ventilátorů (max) | 2 |
| Podporované velikosti horních chladičů | 120, 140 |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max) | 3 |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů | 140, 120 |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 10.7 kg |
| EAN vonalkód: | 4711636006521 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5", 2.5 |
| Támogatott merevlemezek száma: | 2 |
| Maximális tápegység hossza: | 20 cm |
| Alkalmas: | Otthon/irodai |
| Formátum: | Midi torony |
| Szín: | Fekete |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mikro ATX, Mini-ITX |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 42 cm |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 17,5 cm |
| Porszűrő: | Igen |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Modell: | PC |
| Be/ki gomb: | Igen |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Súly: | 9 kg |
| Mélység: | 460 mm |
| Magasság: | 441 mm |
| Szélesség: | 236 mm |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| USB Type-C portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Ventilátor sebességszabályozás: | Igen |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 120 mm |
| PWM (impulzusszélesség-moduláció) támogatás: | Igen |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Támogatott oldalsó ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Támogatott felső hűtőborda méretek: | 120, 140 |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott felső ventilátorátmérők: | 140, 120 |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

