Samsung Q8F QE50Q8FAAU 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Szürke, Titán
Kód: TVASA1LCD0783
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Q8F QE50Q8FAAU 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Szürke, Titán| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Internetböngésző | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiatakarékos mód | Igen |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 126 kWh |
| Maximális energiafogyasztás | 155 W |
| Áramfogyasztás | 54 W |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 54 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| A bevezetés éve | 2025 |
| Szín | Szürke |
| Panelre szerelhető interfész | 200 x 200 |
| Keret típusa | Keret nélküli (3) |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Fejlett hangvisszaverő csatorna (eARC) | Igen |
| Hangkimeneti csatornák | 2.0 csatorna/csatorna |
| Adaptív hang+ | Igen |
| Aktív hangerősítő (AVA) | Igen |
| Hang előválasztási leíró | Igen |
| Objektumkövető hang+ (OTS+) | Igen |
| RMS teljesítmény | 20 W |
| Állványmélység | 23,9 cm |
| Állvány szélessége | 76 cm |
| Mélység (állvány nélkül) | 25,7 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 1118,3 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 644,1 mm |
| Súly (állvánnyal) | 11,2 kg |
| Súly (állvány nélkül) | 10,8 kg |
| Mélység (állvánnyal) | 238,6 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 1118,3 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 701,5 mm |
| Csomag szélessége | 1241 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Súly csomagolással együtt | 13,8 kg |
| Csomagolási mélység | 125 mm |
| Csomag magassága | 744 mm |
| Közös interfész Plus (CI+) | Igen |
| Közös interfész (CI) | Igen |
| Szórakoztatóelektronikai vezérlés (CEC) | Anynet+ |
| RF portok száma | 3 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| CI+ (Common Interface Plus) verzió | 1.4 |
| Digitális optikai audiokimenet | 1 |
| HDMI portok száma | 3 |
| HDR-támogatás | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Quantum HDR+, nagy dinamikatartományú 10+ adaptív (HDR10 Plus adaptív) |
| Képfeldolgozó technológia | Samsung kontrasztjavító |
| Érintéses nézet funkció | Igen |
| Többnézetű | Igen |
| Ökoszenzor | Igen |
| Játék jellemzői | Automatikusan alacsony késleltetésű mód (ALLM), Game Motion Plus, Gaming Hub, HGiG, Mini térkép nagyítás, Szuper ultraszéles játéknézet |
| Háttérvilágítás-sötétítő technológia | Kiváló UHD fényerő-szabályozás |
| Natív frissítési gyakoriság | 50 Hz |
| Mozgásinterpolációs technológia | Motion Xcelerator |
| LED háttérvilágítás típusa | Kettős LED |
| Képernyőátló (metrikus egységekben) | 125 cm |
| HD felbontás típusa | 4K Ultra HD |
| Kijelző átlója | 127 cm (50") |
| Kijelzőtechnológia | QLED |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Kijelző felbontása | 3840 x 2160 képpont |
| Natív képarány | 16:9 |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Távirányító | Igen |
| Távirányító típusa | TM2560E (Egyesült Királyság, Olaszország, TM1240A hozzáadása) |
| Digitális jelformátum | DVB-S2, DVB-T2, DVB-C |
| Tunerek száma | 2 tuner/tunerek |
| Tuner típusa | Analóg és digitális |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| Kompatibilis a Samsung Bixby-vel | Igen |
| Működik az Amazon Alexával | Igen |
| OSD nyelvek száma | 28 |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Univerzális Böngészés és Lejátszás | Igen |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Igen |
| Internetes tévé | Igen |
| Apple AirPlay 2 támogatás | Igen |
| HbbTV (szélessávú televízió) | Igen |
| Hibrid szélessávú televízió (HbbTV) verzió | HbbTV 2.0.4 |
| Távoli hangalapú interakció | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Tíz |
| Okostévé | Igen |
| Hangtükrözés | Igen |
| Samsung Technology (AV/TV) | Q-Symphony, 4K felskálázás, Samsung Health, Samsung TV Plus, Art Store, EyeComfort mód, AirSlim, Q4 AI processzorok |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| Súly: | 14 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097120650 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Internetböngésző: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiatakarékos mód: | Igen |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 126 kWh |
| Maximális energiafogyasztás: | 155 W |
| Áramfogyasztás: | 54 W |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 54 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| A bevezetés éve: | 2025 |
| Szín: | Szürke |
| Panelre szerelhető interfész: | 200 x 200 |
| Keret típusa: | Keret nélküli (3) |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Fejlett hangvisszaverő csatorna (eARC): | Igen |
| Hangkimeneti csatornák: | 2.0 csatorna/csatorna |
| Adaptív hang+: | Igen |
| Aktív hangerősítő (AVA): | Igen |
| Hang előválasztási leíró: | Igen |
| Objektumkövető hang+ (OTS+): | Igen |
| RMS teljesítmény: | 20 W |
| Állványmélység: | 23,9 cm |
| Állvány szélessége: | 76 cm |
| Mélység (állvány nélkül): | 25,7 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 1118,3 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 644,1 mm |
| Súly (állvánnyal): | 11,2 kg |
| Súly (állvány nélkül): | 10,8 kg |
| Mélység (állvánnyal): | 238,6 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 1118,3 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 701,5 mm |
| Csomag szélessége: | 1241 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Súly csomagolással együtt: | 13,8 kg |
| Csomagolási mélység: | 125 mm |
| Csomag magassága: | 744 mm |
| Közös interfész Plus (CI+): | Igen |
| Közös interfész (CI): | Igen |
| Szórakoztatóelektronikai vezérlés (CEC): | Anynet+ |
| RF portok száma: | 3 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| CI+ (Common Interface Plus) verzió: | 1.4 |
| Digitális optikai audiokimenet: | 1 |
| HDMI portok száma: | 3 |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Kvantum HDR+, Nagy dinamikatartományú, 10+ adaptív (HDR10 Plus adaptív) |
| Képfeldolgozó technológia: | Samsung kontrasztjavító |
| Érintéses nézet funkció: | Igen |
| Többnézetű: | Igen |
| Ökoszenzor: | Igen |
| Játék jellemzői: | Automatikusan alacsony késleltetésű mód (ALLM), Game Motion Plus, Gaming Hub, HGiG, Mini térkép nagyítás, Szuper ultraszéles játéknézet |
| Háttérvilágítás-sötétítő technológia: | Kiváló UHD fényerő-szabályozás |
| Natív frissítési gyakoriság: | 50 Hz |
| Mozgásinterpolációs technológia: | Motion Xcelerator |
| LED háttérvilágítás típusa: | Kettős LED |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 125 cm |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| Kijelző átlója: | 127 cm (50") |
| Kijelzőtechnológia: | QLED |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Kijelző felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Natív képarány: | 16:9 |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Távirányító: | Igen |
| Távirányító típusa: | TM2560E (Egyesült Királyság, Olaszország, TM1240A hozzáadása) |
| Digitális jelformátum: | DVB-S2, DVB-T2, DVB-C |
| Tunerek száma: | 2 tuner/tunerek |
| Tuner típusa: | Analóg és digitális |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Kompatibilis a Samsung Bixby-vel: | Igen |
| Működik az Amazon Alexával: | Igen |
| OSD nyelvek száma: | 28 |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Univerzális Böngészés és Lejátszás: | Igen |
| Elektronikus műsorújság (EPG): | Igen |
| Internetes tévé: | Igen |
| Apple AirPlay 2 támogatás: | Igen |
| HbbTV (szélessávú internetes televízió): | Igen |
| Hibrid szélessávú televízió (HbbTV) verzió: | HbbTV 2.0.4 |
| Távoli hangalapú interakció: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Tíz |
| Okostévé: | Igen |
| Hangtükrözés: | Igen |
| Samsung Technology (AV/TV): | Q-szimfónia, 4K felskálázás, Samsung Egészségügy, Samsung TV Plus, Művészeti bolt, Szemkímélő mód, AirSlim, Q4 AI processzorok |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

