Samsung Q7F QE43Q7FAAU 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Fekete
Kód: TVASA1LCD0728
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Q7F QE43Q7FAAU 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Fekete| Internetböngésző | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Igen |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiatakarékos mód | Igen |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Áramfogyasztás | 53 Ny |
| Maximális energiafogyasztás | 115 W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | G |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 53 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 102 kWh |
| Szín neve | Fekete |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 200 x 200 |
| Állvány típusa | Állj lábakkal |
| Szín | Fekete |
| Támogatás vékony fali tartóhoz | Igen |
| Alapszín | Fekete |
| Keret típusa | Keret nélküli (3) |
| Fejlett hangvisszaverő csatorna (eARC) | Igen |
| Hangkimeneti csatornák | 2.0 csatorna/csatorna |
| RMS teljesítmény | 20 W |
| Adaptív hang | Igen |
| Hang előválasztási leíró | Igen |
| Súly (állvány nélkül) | 7,1 kg |
| Állványmélység | 19,1 cm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 967,5 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 609,7 mm |
| Mélység (állvány nélkül) | 59,7 mm |
| Állvány szélessége | 67,5 cm |
| Súly (állvánnyal) | 7,4 kg |
| Magasság (állvány nélkül) | 561,4 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 967,5 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 191 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag magassága | 650 mm |
| Csomag szélessége | 1097 mm |
| Csomagolási mélység | 123 mm |
| Súly csomagolással együtt | 10 kg |
| Közös interfész Plus (CI+) | Igen |
| PC bemenet (D-Sub) | Nem |
| Közös interfész (CI) | Igen |
| Szórakoztatóelektronikai vezérlés (CEC) | Anynet+ |
| RF portok száma | 2 |
| CI+ (Common Interface Plus) verzió | 1.4 |
| HDMI portok száma | 3 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| Felskálázás 4K-ra | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Kvantum HDR, Filmkészítő mód, Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus) |
| ConnectShare (merevlemez) | Igen |
| ConnectShare (USB) | Igen |
| HDR-támogatás | Igen |
| Játékmód | Igen |
| Felskálázás felhasználói felületen keresztül | Igen |
| Többnézetű | Igen |
| Háttérvilágítás-sötétítő technológia | Kiváló UHD fényerő-szabályozás |
| Ökoszenzor | Igen |
| TV-adapter támogatás | Igen |
| Játék jellemzői | Automatikusan alacsony késleltetésű mód (ALLM), Game Motion Plus, Gaming Hub, HGiG, Mini térkép nagyítás, Szuper ultraszéles játéknézet |
| SmartThings alkalmazás támogatás | Igen |
| Natív frissítési gyakoriság | 50 Hz |
| Dinamikus kontrasztú hirdetés neve | Mega kontraszt |
| Natív képarány | 16:9 |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Kijelzőtechnológia | QLED |
| Kijelző felbontása | 3840 x 2160 képpont |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 108 cm |
| Kijelző átlója | 109,2 cm (43") |
| HD felbontás típusa | 4K Ultra HD |
| Mozgásinterpolációs technológia | Motion Xcelerator |
| Távirányító | Igen |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| Távirányító típusa | TM2360E |
| Tunerek száma | 2 tuner/tunerek |
| Tuner típusa | Analóg és digitális |
| Digitális jelformátum | DVB-T, DVB-T2 |
| Működik az Amazon Alexával | Igen |
| Kompatibilis a Samsung Bixby-vel | Igen |
| OSD nyelvek száma | 27 |
| Működik a Google Asszisztenssel | Igen |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| Hangos útmutató | Igen |
| OSD menü nyelve | Több |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Univerzális Böngészés és Lejátszás | Igen |
| Kép mód | Filmkészítő gépe |
| Okostévé | Igen |
| Hibrid szélessávú televízió (HbbTV) verzió | 2.0.4 |
| Képernyőtükrözés | Igen |
| Internetes tévé | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Tíz |
| Videóalkalmazás | Samsung TV Plus |
| HbbTV (szélessávú televízió) | Igen |
| TV-tükrözés | Igen |
| Hangtükrözés | Igen |
| Samsung Technology (AV/TV) | Intelligens kalibráció, 4K felskálázás, Karaoke mód, Beépített SmartThings Hub, Motion Xcelerator, Q-Symphony, Kontrasztjavító, Art Store, Quantum HDR, Micro Dimming, Samsung Health, Adaptív hangzás, Q4 AI processzorok, Object Tracking Sound Lite, AI Auto Game Mode |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| Súly: | 9.078 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097118527 |
| Internetböngésző: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiatakarékos mód: | Igen |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Áramfogyasztás: | 53 Ny |
| Maximális energiafogyasztás: | 115 W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | G |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 53 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 102 kWh |
| Szín neve: | Fekete |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 200 x 200 |
| Állvány típusa: | Állj lábakkal |
| Szín: | Fekete |
| Támogatás vékony fali tartóhoz: | Igen |
| Alapszín: | Fekete |
| Keret típusa: | Keret nélküli (3) |
| Fejlett hangvisszaverő csatorna (eARC): | Igen |
| Hangkimeneti csatornák: | 2.0 csatorna/csatorna |
| RMS teljesítmény: | 20 W |
| Adaptív hang: | Igen |
| Hang előválasztási leíró: | Igen |
| Súly (állvány nélkül): | 7,1 kg |
| Állványmélység: | 19,1 cm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 967,5 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 609,7 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 59,7 mm |
| Állvány szélessége: | 67,5 cm |
| Súly (állvánnyal): | 7,4 kg |
| Magasság (állvány nélkül): | 561,4 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 967,5 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 191 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag magassága: | 650 mm |
| Csomag szélessége: | 1097 mm |
| Csomagolási mélység: | 123 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 10 kg |
| Közös interfész Plus (CI+): | Igen |
| PC bemenet (D-Sub): | Nem |
| Közös interfész (CI): | Igen |
| Szórakoztatóelektronikai vezérlés (CEC): | Anynet+ |
| RF portok száma: | 2 |
| CI+ (Common Interface Plus) verzió: | 1.4 |
| HDMI portok száma: | 3 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| Felskálázás 4K-ra: | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Kvantum HDR, Filmkészítői mód, Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus) |
| ConnectShare (merevlemez): | Igen |
| ConnectShare (USB): | Igen |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Játékmód: | Igen |
| Felskálázás felhasználói felületen keresztül: | Igen |
| Többnézetű: | Igen |
| Háttérvilágítás-sötétítő technológia: | Kiváló UHD fényerő-szabályozás |
| Ökoszenzor: | Igen |
| TV-adapter támogatás: | Igen |
| Játék jellemzői: | Automatikusan alacsony késleltetésű mód (ALLM), Game Motion Plus, Gaming Hub, HGiG, Mini térkép nagyítás, Szuper ultraszéles játéknézet |
| SmartThings alkalmazás támogatás: | Igen |
| Natív frissítési gyakoriság: | 50 Hz |
| Dinamikus kontrasztú hirdetés neve: | Mega kontraszt |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Kijelzőtechnológia: | QLED |
| Kijelző felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 108 cm |
| Kijelző átlója: | 109,2 cm (43") |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| Mozgásinterpolációs technológia: | Motion Xcelerator |
| Távirányító: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Távirányító típusa: | TM2360E |
| Tunerek száma: | 2 tuner/tunerek |
| Tuner típusa: | Analóg és digitális |
| Digitális jelformátum: | DVB-T, DVB-T2 |
| Működik az Amazon Alexával: | Igen |
| Kompatibilis a Samsung Bixby-vel: | Igen |
| OSD nyelvek száma: | 27 |
| Működik a Google Asszisztenssel: | Igen |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Hangos útmutató: | Igen |
| OSD menü nyelve: | Több |
| Elektronikus műsorújság (EPG): | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Univerzális Böngészés és Lejátszás: | Igen |
| Kép mód: | Filmkészítő gépe |
| Okostévé: | Igen |
| Hibrid szélessávú televízió (HbbTV) verzió: | 2.0.4 |
| Képernyőtükrözés: | Igen |
| Internetes tévé: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Tíz |
| Videóalkalmazás: | Samsung TV Plus |
| HbbTV (szélessávú internetes televízió): | Igen |
| TV-tükrözés: | Igen |
| Hangtükrözés: | Igen |
| Samsung Technology (AV/TV): | Intelligens kalibrálás, 4K felskálázás, Karaoke mód, Beépített SmartThings Hub, Motion Xcelerator, Q-szimfónia, Kontrasztjavító, Művészeti bolt, Kvantum HDR, Mikro fényerőszabályozás, Samsung Egészségügy, Adaptív hang, Q4 AI processzorok, Objektumkövető hang Lite, AI automatikus játékmód |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

