Samsung HW-Q600H Černá 3.1.2 kanály/kanálů 34 W
Kód: GKSSA1SOU0126
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung HW-Q600H Černá 3.1.2 kanály/kanálů 34 W| Přímé přehrávání USB | Ano |
| Integrovaný Chromecast | Ne |
| Montovatelné na zeď | Ano |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3, OGG, WAV, FLAC, ALAC, AAC, AIFF |
| Spotify Connect | Ano |
| Název barvy | Titan Black |
| Q-Symphony | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Noční režim | Ano |
| Barva | Černá |
| Spotřeba reproduktoru | 37 W |
| Spotřeba elektrické energie subwooferu | 28 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Audio dekodéry | Dolby Digital Plus, Dolby Digital 5.1, Dolby TrueHD, Dolby Atmos |
| RMS výkon | 34 W |
| Zvukové výstupní kanály | 3.1.2 kanály/kanálů |
| Hmotnost soundbaru | 4,8 kg |
| Výška subwooferu | 35,3 cm |
| Šířka subwooferu | 20,5 cm |
| Hmotnost subwooferu | 5,9 kg |
| Hloubka subwooferu | 30,2 cm |
| Výška | 60,4 mm |
| Šířka | 1110,7 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Výška balení | 468 mm |
| Hloubka balení | 272 mm |
| Hmotnost včetně balení | 13,2 kg |
| Šířka balení | 1182 mm |
| HDMI vstup | 1 |
| Optický vstup digitálního audia | 1 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Bluetooth | Ano |
| Počet výstupů HDMI | 1 |
| Wi-Fi | Ano |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Subwoofer součástí | Ano |
| Počet reproduktorů | 9 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Soundbars |
|---|---|
| Súly: | 13.2 kg |
| EAN vonalkód: | 8806099014704 |
| USB közvetlen lejátszás: | Igen |
| Chromecast integrálva: | Nem |
| Falra szerelhető: | Igen |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | MP3, OGG, WAV, FLAC, ALAC, AAC, AIFF |
| Spotify Connect: | Igen |
| Szín neve: | Titánfekete |
| Q-szimfónia: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus) |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Hangszóró fogyasztása: | 37 W |
| Mélynyomó energiafogyasztása: | 28W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Fejlett hangvisszaverő csatorna (eARC): | Igen |
| Hangdekóderek: | Dolby Digital Plus, Dolby Digital 5.1, Dolby TrueHD, Dolby Atmos |
| RMS teljesítmény: | 34 W |
| Hangkimeneti csatornák: | |
| Hangprojektor súlya: | 4,8 kg |
| Mélynyomó magassága: | |
| Mélynyomó szélessége: | 20,5 cm |
| Mélynyomó súlya: | 5,9 kg |
| Mélynyomó mélysége: | 30,2 cm |
| Magasság: | |
| Szélesség: | |
| Mélység: | 120 mm |
| Csomag magassága: | 468 mm |
| Csomagolási mélység: | 272 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 13,2 kg |
| Csomag szélessége: | |
| HDMI bemenet: | 1 |
| Optikai digitális audio bemenet: | 1 |
| HDMI portok száma: | 2 |
| Bluetooth: | Igen |
| HDMI kimenetek száma: | 1 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Távirányító: | Igen |
| Mélynyomó mellékelve: | Igen |
| Hangszórók száma: | 9 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

