Samsung Galaxy Tab SM-X520 Samsung Exynos 128 GB 27,7 cm (10.9") 8 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Modrá
Kód: TABSA1TZA0567
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Tab SM-X520 Samsung Exynos 128 GB 27,7 cm (10.9") 8 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Modrá| Výrobce procesoru | Samsung |
| Model procesoru | 1580 |
| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,9 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 2 TB |
| Uživatelská paměť | 106,3 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 45 W |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 15 W |
| USB Power Delivery | Ano |
| Typ zařízení | Mobilní tablet |
| Barva | Modrá |
| Formát | Tablet |
| Výška | 165,8 mm |
| Hmotnost | 497 g |
| Šířka | 254,3 mm |
| Hloubka | 6 mm |
| Index opravitelnosti | 2.8 |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Platforma | Android |
| Připojení sluchátek | USB |
| Počet konektorů USB 2.0 | 1 |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Akcelerometr | Ano |
| GPS | Ano |
| Hallův senzor | Ano |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| Galileo | Ano |
| GLONASS | Ano |
| BeiDou | Ano |
| Elektronický kompas | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Úhlopříčka displeje | 27,7 cm (10.9") |
| Rozlišení displeje | 2304 x 1440 px |
| Typ panelu | TFT |
| Typ HD rozlišení | WUXGA+ |
| Rozlišení přední kamery | 12 MP |
| Rozlišení zadní kamery | 13 MP |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 3840x2160@30fps |
| Maximální rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Nahrávání videa | Ano |
| Automatické ostření | Ano |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Přední kamera | Ano |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 20 h |
| Vyjímatelná baterie | Ne |
| Kapacita baterie | 8000 mAh |
| AC adaptér | Ne |
| Stylus | Ano |
| Třída opravitelnosti | C |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | E |
| Výdrž baterie na cyklus | 5792 min |
| Výdrž baterie v cyklech | 2000 |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| Súly: | 0.75 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097194804 |
| Processzor gyártója: | Samsung |
| Processzor modell: | 1580 |
| Processzor típusa: | Samsung Exynos |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,9 GHz |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 2 TB |
| Felhasználói memória: | 106,3 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Belső tárolókapacitás: | 128 GB |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 45 W |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 15 W |
| USB tápellátás: | Igen |
| Eszköztípus: | Mobil tablet |
| Szín: | Kék |
| Formátum: | Tabletta |
| Magasság: | 165,8 mm |
| Súly: | 497 g |
| Szélesség: | 254,3 mm |
| Mélység: | 6 mm |
| Javíthatósági index: | 2.8 |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Platform: | Android |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB |
| USB 2.0 csatlakozók száma: | 1 |
| Belső memória: | 8 GB |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Hall-érzékelő: | Igen |
| Asszisztált GPS (A-GPS) funkció: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| Galilei: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Kijelző átlója: | 27,7 cm (10,9") |
| Kijelző felbontása: | 2304 x 1440 képpont |
| Panel típusa: | TFT |
| HD felbontás típusa: | WUXGA+ |
| Előlapi kamera felbontása: | 12MP |
| Hátsó kamera felbontása: | 13 megapixeles |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 3840x2160@30fps |
| Maximális videófelbontás: | 3840 x 2160 képpont |
| Videofelvétel: | Igen |
| Autofókusz: | Igen |
| Hátsó kamera típusa: | Egy kamera |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben: | 20 óra |
| Kivehető akkumulátor: | Nem |
| Akkumulátor kapacitása: | 8000mAh |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Érintőceruza: | Igen |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | E |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 5792 perc |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 2000 |
| Energiahatékonysági osztály: | F |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

