Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 256 GB 37,1 cm (14.6") 12 GB Wi-Fi 7 (802.11be) Šedá
Kód: TABSA1TZA0542
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 256 GB 37,1 cm (14.6") 12 GB Wi-Fi 7 (802.11be) Šedá| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,73 GHz |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| NFC | Ne |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 2 TB |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| USB Power Delivery | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 45 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Barva | Šedá |
| Typ zařízení | Mobilní tablet |
| Formát | Tablet |
| Výška | 208,5 mm |
| Hloubka | 5,1 mm |
| Hmotnost | 692 g |
| Šířka | 326,3 mm |
| Wi-Fi | Ano |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Platforma | Android |
| Připojení sluchátek | USB |
| Vnitřní paměť | 12 GB |
| BeiDou | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| GLONASS | Ano |
| GPS | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Galileo | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Magnetometr | Ano |
| Hallův senzor | Ano |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Dynamic AMOLED 2X |
| Rozlišení displeje | 2960 x 1848 px |
| Úhlopříčka displeje | 37,1 cm (14.6") |
| Typ panelu | AMOLED |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Přední kamera | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 8 MP |
| Rozlišení zadní kamery | 13 MP |
| Typ zadní kamery | Duální fotoaparát |
| Rychlost záznamu videa | 30 fps |
| Nahrávání videa | Ano |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Kapacita baterie | 11600 mAh |
| Vyjímatelná baterie | Ne |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 23 h |
| AC adaptér | Ne |
| Dodávané kabely | USB typ C na USB typ C |
| Klíč na SIM kartu | Ano |
| Stylus | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Výdrž baterie na cyklus | 5670,6 min |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Výdrž baterie v cyklech | 1200 |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | E |
| Třída opravitelnosti | C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| Súly: | 1.07 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097711414 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 3,73 GHz |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| NFC: | Nem |
| Belső tárolókapacitás: | 256 GB |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 2 TB |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| USB tápellátás: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 45 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szín: | Szürke |
| Eszköztípus: | Mobil tablet |
| Formátum: | Tabletta |
| Magasság: | 208,5 mm |
| Mélység: | 5,1 mm |
| Súly: | |
| Szélesség: | 326,3 mm |
| Wi-Fi: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Platform: | Android |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB |
| Belső memória: | 12 GB |
| BeiDou: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Magnetométer: | Igen |
| Hall-érzékelő: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Dinamikus AMOLED 2X |
| Kijelző felbontása: | 2960 x 1848 képpont |
| Kijelző átlója: | 37,1 cm (14,6") |
| Panel típusa: | AMOLED |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Maximális videófelbontás: | 3840 x 2160 képpont |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 8MP |
| Hátsó kamera felbontása: | 13 megapixeles |
| Hátsó kamera típusa: | Kettős kamera |
| Videofelvételi sebesség: | 30 képkocka/másodperc |
| Videofelvétel: | Igen |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 11600mAh |
| Kivehető akkumulátor: | Nem |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben: | 23 óra |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | USB C típusú - USB C típusú |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Érintőceruza: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | |
| Energiahatékonysági osztály: | G |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1200 |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | E |
| Javíthatósági osztály: | C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

