Samsung Galaxy Tab S11 5G LTE-TDD & LTE-FDD 128 GB 27,9 cm (11") 12 GB Wi-Fi 6E (802.11ax) Stříbrná
Kód: TABSA1TZA0562
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Tab S11 5G LTE-TDD & LTE-FDD 128 GB 27,9 cm (11") 12 GB Wi-Fi 6E (802.11ax) Stříbrná| Takt procesoru při přetaktování | 3,73 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Podporována pásma 4G | 2600, 700, 1900, 2100, 850, 2500 MHz, 2300, 1800, 900, 800, 1500 |
| Podpora Dual SIM | Ano |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| NFC | Ne |
| Mobilní síťové připojení | Ano |
| Podpora pásem 5G | 1500 MHz, 850, 700, 2600, 800, 3500, 1800, 600, 2100, 2300, 3700, 2500, 1900, 900 |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 1900, 2100, 850, 900 MHz |
| Standardy 3G | UMTS |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standard 5G | Sub6 SDL, Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Bluetooth | Ano |
| Uživatelská paměť | 100,5 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Ukládací médium | Flash |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 2 TB |
| USB Power Delivery | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 20 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 45 W |
| Formát | Tablet |
| Typ zařízení | Tablet PC |
| Barva | Stříbrná |
| Výška | 165,3 mm |
| Šířka | 253,8 mm |
| Hloubka | 5,5 mm |
| Hmotnost | 471 g |
| Index opravitelnosti | 2.86 |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Platforma | Android |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Vnitřní paměť | 12 GB |
| Galileo | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Hallův senzor | Ano |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| BeiDou | Ano |
| GLONASS | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | Ano |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1600 px |
| Úhlopříčka displeje | 27,9 cm (11") |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Dynamic AMOLED 2X |
| Typ panelu | AMOLED |
| Rozlišení zadní kamery | 13 MP |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Rychlost záznamu videa | 30 fps |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Automatické ostření | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Rozlišení přední kamery | 12 MP |
| Přední kamera | Ano |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 18 h |
| Včetně baterie | Ano |
| Kapacita baterie | 8400 mAh |
| Stylus | Ano |
| AC adaptér | Ne |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Podporované formáty zvukových souborů | WAV, OGA, 3GA, IMY, OTA, AWB, XMF, OGG, M4A, Střední, MXMF, RTX, FLAC, MP3, RTTTL, AAC, AMR, MIDI |
| Média pro přehrávání | MKV, 3GP, FLV, M4V, 3G2, WEBM, AVI, MP4 |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Výdrž baterie v cyklech | 1200 |
| Třída opravitelnosti | C |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | E |
| Výdrž baterie na cyklus | 4861 min |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| Súly: | 0.76 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097707004 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 3,73 GHz |
| Processzormagok száma: | 8 |
| 4G sávok támogatása: | 2600, 700, 1900, 2100, 850, 2500 MHz, 2300, 1800, 900, 800, 1500 |
| Kettős SIM-kártya támogatás: | Igen |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| NFC: | Nem |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Igen |
| 5G sáv támogatás: | 1500 MHz, 850, 700, 2600, 800, 3500, 1800, 600, 2100, 2300, 2500, 1900, 900 |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 1900, 2100, 850, 900 MHz |
| 3G szabványok: | UMTS |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| 5G szabvány: | Sub6 SDL, Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Bluetooth: | Igen |
| Felhasználói memória: | |
| Belső tárolókapacitás: | 128 GB |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Adathordozó: | Vaku |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 2 TB |
| USB tápellátás: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 20 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 45 W |
| Formátum: | Tabletta |
| Eszköztípus: | |
| Szín: | Ezüst |
| Magasság: | |
| Szélesség: | |
| Mélység: | 5,5 mm |
| Súly: | |
| Javíthatósági index: | 2.86 |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Platform: | Android |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| Belső memória: | 12 GB |
| Galilei: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Hall-érzékelő: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Asszisztált GPS (A-GPS) funkció: | Igen |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Kijelző felbontása: | 2560 x 1600 képpont |
| Kijelző átlója: | 27,9 cm (11") |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Dinamikus AMOLED 2X |
| Panel típusa: | AMOLED |
| Hátsó kamera felbontása: | 13 megapixeles |
| Hátsó kamera típusa: | Egy kamera |
| Videofelvételi sebesség: | 30 képkocka/másodperc |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Autofókusz: | Igen |
| Maximális videófelbontás: | 3840 x 2160 képpont |
| Előlapi kamera felbontása: | 12MP |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben: | 18 órakor |
| Akkumulátor mellékelve: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | |
| Érintőceruza: | Igen |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | WAV, OGA, 3GA, IMY, OTA, AWB, XMF, OGG, M4A, Közepes, MXMF, RTX, FLAC, MP3, RTTTL, AAC, AMR, MIDI |
| Médialejátszás: | MKV, 3GP, FLV, M4V, 3G2, WEBM, AVI, MP4 |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály: | G |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1200 |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | E |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

