Samsung Galaxy Tab S11 5G 128 GB 27,9 cm (11") 12 GB Wi-Fi 6E (802.11ax) Šedá
Kód: TABSA1TZA0622
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Tab S11 5G 128 GB 27,9 cm (11") 12 GB Wi-Fi 6E (802.11ax) Šedá| Takt procesoru při přetaktování | 3,73 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Podpora pásem 5G | 2300, 3700, 800, 2100, 3500, 2600, 700, 900, 1800, 600, 2500, 850, 1900 |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Podpora Dual SIM | Ano |
| Podporována pásma 4G | 2100, 1900, 850, 2500 MHz, 1800, 2600, 900, 700, 2300, 800, 1500 |
| NFC | Ne |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 900 MHz, 2100, 1900, 850 |
| Mobilní síťové připojení | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 2 TB |
| Uživatelská paměť | 100,5 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 15 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 45 W |
| Typ zařízení | Mobilní tablet |
| Barva | Šedá |
| Formát | Tablet |
| Šířka | 253,8 mm |
| Výška | 165,3 mm |
| Hmotnost | 471 g |
| Hloubka | 5,5 mm |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Platforma | Android |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Vnitřní paměť | 12 GB |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| GPS | Ano |
| Galileo | Ano |
| BeiDou | Ano |
| GLONASS | Ano |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Dynamic AMOLED 2X |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Úhlopříčka displeje | 27,9 cm (11") |
| Typ panelu | AMOLED |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1600 px |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Maximální rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Rozlišení zadní kamery | 13 MP |
| Rozlišení přední kamery | 12 MP |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 3840x2160@30fps |
| Přední kamera | Ano |
| Výdrž baterie v cyklech | 1200 |
| Vyjímatelná baterie | Ne |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 18 h |
| Kapacita baterie | 8400 mAh |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | E |
| Třída opravitelnosti | C |
| Výdrž baterie na cyklus | 4861 min |
| Index opravitelnosti | 2.86 |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Hallův senzor | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Gyroskop | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| Súly: | 0.76 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097728382 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 3,73 GHz |
| Processzormagok száma: | 8 |
| 5G sáv támogatás: | 2300, 800, 2100, 3500, 2600, 700, 900, 1800, 600, 2500, 850, 1900 |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| Kettős SIM-kártya támogatás: | Igen |
| 4G sávok támogatása: | 2100, 1900, 850, 2500 MHz, 1800, 2600, 900, 700, 2300, 800, 1500 |
| NFC: | Nem |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 900 MHz, 2100, 1900, 850 |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 2 TB |
| Felhasználói memória: | |
| Belső tárolókapacitás: | 128 GB |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 15 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 45 W |
| Eszköztípus: | Mobil tablet |
| Szín: | Szürke |
| Formátum: | Tabletta |
| Szélesség: | |
| Magasság: | |
| Súly: | |
| Mélység: | 5,5 mm |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Platform: | Android |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| Belső memória: | 12 GB |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| GPS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Dinamikus AMOLED 2X |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Kijelző átlója: | 27,9 cm (11") |
| Panel típusa: | AMOLED |
| Kijelző felbontása: | 2560 x 1600 képpont |
| Hátsó kamera típusa: | Egy kamera |
| Maximális videófelbontás: | 3840 x 2160 képpont |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Hátsó kamera felbontása: | 13 megapixeles |
| Előlapi kamera felbontása: | 12MP |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 3840x2160@30fps |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1200 |
| Kivehető akkumulátor: | Nem |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben: | 18 órakor |
| Akkumulátor kapacitása: | |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | E |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | |
| Javíthatósági index: | 2.86 |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály: | G |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Hall-érzékelő: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

