Samsung Galaxy Tab S11 128 GB 27,9 cm (11") 12 GB Šedá
Kód: TABSA1TZA0533
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Tab S11 128 GB 27,9 cm (11") 12 GB Šedá| Takt procesoru při přetaktování | 3,73 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 2 TB |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 45 W |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 10 W |
| USB Power Delivery | Ano |
| Typ zařízení | Mobilní tablet |
| Formát | Tablet |
| Barva | Šedá |
| Wi-Fi | Ano |
| Index opravitelnosti | 2.86 |
| Vnitřní paměť | 12 GB |
| Úhlopříčka displeje | 27,9 cm (11") |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1600 px |
| Typ panelu | AMOLED |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| AC adaptér | Ne |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | E |
| Výdrž baterie v cyklech | 1200 |
| Třída opravitelnosti | C |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Výdrž baterie na cyklus | 4861 min |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| Súly: | 0.755 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097712213 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 3,73 GHz |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Belső tárolókapacitás: | 128 GB |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 2 TB |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 45 W |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 10W |
| USB tápellátás: | Igen |
| Eszköztípus: | Mobil tablet |
| Formátum: | Tabletta |
| Szín: | Szürke |
| Wi-Fi: | Igen |
| Javíthatósági index: | 2.86 |
| Belső memória: | 12 GB |
| Kijelző átlója: | 27,9 cm (11") |
| Kijelző felbontása: | 2560 x 1600 képpont |
| Panel típusa: | AMOLED |
| Hátsó kamera típusa: | Egy kamera |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | E |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1200 |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Energiahatékonysági osztály: | G |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

