Samsung Galaxy Tab S10 Lite 5G 256 GB 27,7 cm (10.9") 8 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Stříbrná
Kód: TABSA1TZA0550
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Tab S10 Lite 5G 256 GB 27,7 cm (10.9") 8 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Stříbrná| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,4 GHz |
| Takt procesoru | 2 GHz |
| Podpora Dual SIM | Ne |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Mobilní síťové připojení | Ano |
| MIMO | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| NFC | Ne |
| Uživatelská paměť | 230,8 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 2 TB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Typ zařízení | Mobilní tablet |
| Barva | Stříbrná |
| Formát | Tablet |
| Hmotnost | 524 g |
| Hloubka | 6,6 mm |
| Výška | 165,8 mm |
| Šířka | 254,3 mm |
| Rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Index opravitelnosti | 7.1 |
| Profily Bluetooth | HID, A2DP, HFP, OPP, HSP, PBAP, HOGP, PAN, AVRCP, DI |
| Wi-Fi | Ano |
| Termín aktualizace zabezpečení | 31 August 2032 |
| Platforma | Android |
| Připojení sluchátek | USB typu C |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| GLONASS | Ano |
| Hallův senzor | Ano |
| Magnetometr | Ano |
| GPS | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| BeiDou | Ano |
| Galileo | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 27,7 cm (10.9") |
| Typ panelu | TFT |
| Typ HD rozlišení | WUXGA+ |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Rozlišení displeje | 2112 x 1320 px |
| Maximální rychlost obnovy | 90 Hz |
| Blesk zadní kamery | Ne |
| Rozlišení přední kamery | 5 MP |
| Rychlost záznamu videa | 30 fps |
| Maximální rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Rozlišení zadní kamery | 8 MP |
| Automatické ostření | Ano |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Přední kamera | Ano |
| Vyjímatelná baterie | Ne |
| Kapacita baterie | 8000 mAh |
| Stylus | Ano |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Podporované formáty zvukových souborů | RTX, AAC, AWB, 3GA, IMY, RTTTL, OTA, OGA, AMR, MIDI, OGG, M4A, Střední, XMF, WAV, MXMF |
| Média pro přehrávání | M4V, MKV, 3GP, FLV, 3G2, WEBM, AVI, MP4 |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP42 |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Třída opravitelnosti | C |
| Výdrž baterie v cyklech | 2000 |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | E |
| Výdrž baterie na cyklus | 5262 min |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| Súly: | 0.79 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097638704 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,4 GHz |
| Processzor órajelsebessége: | 2 GHz |
| Kettős SIM-kártya támogatás: | Nem |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Igen |
| KÍVÜL: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| NFC: | Nem |
| Felhasználói memória: | 230,8 GB |
| Belső tárolókapacitás: | 256 GB |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 2 TB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Eszköztípus: | Mobil tablet |
| Szín: | Ezüst |
| Formátum: | Tabletta |
| Súly: | 524 g |
| Mélység: | 6,6 mm |
| Magasság: | 165,8 mm |
| Szélesség: | 254,3 mm |
| Videó felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Javíthatósági index: | 7.1 |
| Bluetooth profilok: | ELBÚJT, A2DP, HFP, OPP, HSP, PBAP, HOGP, ÚR, AVRCP, DI |
| Wi-Fi: | Igen |
| Biztonsági frissítés határideje: | 2032. augusztus 31. |
| Platform: | Android |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB Type-C |
| Belső memória: | 8 GB |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Hall-érzékelő: | Igen |
| Magnetométer: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Kijelző átlója: | 27,7 cm (10,9") |
| Panel típusa: | TFT |
| HD felbontás típusa: | WUXGA+ |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Kijelző felbontása: | 2112 x 1320 képpont |
| Maximális felépülési sebesség: | 90 Hz |
| Hátsó kamera vakuja: | Nem |
| Előlapi kamera felbontása: | 5MP |
| Videofelvételi sebesség: | 30 képkocka/másodperc |
| Maximális videófelbontás: | 1920 x 1080 képpont |
| Hátsó kamera felbontása: | 8MP |
| Autofókusz: | Igen |
| Hátsó kamera típusa: | Egy kamera |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Kivehető akkumulátor: | Nem |
| Akkumulátor kapacitása: | 8000mAh |
| Érintőceruza: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | RTX, AAC, AWB, 3GA, IMY, RTTTL, OTA, OGA, AMR, MIDI, OGG, M4A, Közepes, XMF, WAV, MXMF |
| Médialejátszás: | M4V, MKV, 3GP, FLV, 3G2, WEBM, AVI, MP4 |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP42 |
| Energiahatékonysági osztály: | F |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 2000 |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | E |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 5262 perc |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

