Samsung Galaxy Tab S10+ 256 GB 31,5 cm (12.4") 12 GB Android 14 Šedá
Kód: TABSA1TZA0477
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Tab S10+ 256 GB 31,5 cm (12.4") 12 GB Android 14 Šedá| Výrobce procesoru | MediaTek |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,4 GHz |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1,5 TB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Typ zařízení | Mobilní tablet |
| Formát | Tablet |
| Barva | Šedá |
| Základní materiál | Hliník |
| Hloubka | 5,6 mm |
| Výška | 185,4 mm |
| Šířka | 285,4 mm |
| Wi-Fi | Ano |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 14 |
| Vnitřní paměť | 12 GB |
| Rozlišení displeje | 2800 x 1752 px |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Dynamic AMOLED 2X |
| Úhlopříčka displeje | 31,5 cm (12.4") |
| Rozlišení zadní kamery | 13 MP |
| Přední kamera | Ano |
| Rozlišení přední kamery | 12 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 8 MP |
| Typ zadní kamery | Duální fotoaparát |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Kapacita baterie | 10090 mAh |
| Varování | Zabraňte kontaktu s kapalinami., Nevystavujte vysokým teplotám., Likvidujte v souladu s místními předpisy pro likvidaci elektronického odpadu. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| Súly: | 0.9 kg |
| EAN vonalkód: | 8806095597287 |
| Processzor gyártója: | MediaTek |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 3,4 GHz |
| Belső tárolókapacitás: | 256 GB |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 1,5 TB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Eszköztípus: | Mobil tablet |
| Formátum: | Tabletta |
| Szín: | Szürke |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Mélység: | 5,6 mm |
| Magasság: | 185,4 mm |
| Szélesség: | 285,4 mm |
| Wi-Fi: | Igen |
| Platform: | Android |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 14 |
| Belső memória: | 12 GB |
| Kijelző felbontása: | 2800 x 1752 képpont |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Dinamikus AMOLED 2X |
| Kijelző átlója: | 31,5 cm (12,4") |
| Hátsó kamera felbontása: | 13 megapixeles |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 12MP |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 8MP |
| Hátsó kamera típusa: | Kettős kamera |
| Energiahatékonysági osztály: | G |
| Akkumulátor kapacitása: | 10090mAh |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a folyadékokkal való érintkezést., Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Az elektronikus hulladékok ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

