Ruční čerpadlo Topeak Mountain DA G, dual action, manometr
Kód: SIRTPKPOM0022
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ruční čerpadlo Topeak Mountain DA G, dual action, manometr| Materiál | Hliník, Polymer |
| Vestavěný manometr | Ano |
| Maximální provozní tlak | 4 bar |
| Typ produktu | Rušní pumpička |
| Objem na sešlápnutí | 0,082 l/cyklus |
| Správné použití | Jízdní kolo |
| Barva | Černá |
| Výška | 34 mm |
| Šířka | 223 mm |
| Hmotnost | 152 g |
| Hloubka | 46 mm |
| Obsah soupravy | Boční držák na kolo, Hlava Dual Action |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pumps |
|---|---|
| Súly: | 0.235 kg |
| EAN vonalkód: | 4710069681626 |
| Materiál: | Hliník, Polymer |
| Vestavěný manometr: | Ano |
| Maximální provozní tlak: | 4 bar |
| Typ produktu: | Rušní pumpička |
| Objem na sešlápnutí: | 0,082 l/cyklus |
| Správné použití: | Jízdní kolo |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 34 mm |
| Šířka: | 223 mm |
| Hmotnost: | 152 g |
| Hloubka: | 46 mm |
| Obsah soupravy: | Boční držák na kolo, Hlava Dual Action |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

