ROYAL CANIN Veterinary Gastrointestinal Fibre Response Száraz macskaeledel baromfival 2 kg
Kód: AMABEZKAR1476
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Veterinary Gastrointestinal Fibre Response Száraz macskaeledel baromfival 2 kg| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Akut hasmenés, érzékeny gyomor |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Súly | 2 kg |
| Állattípus | Macska |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Vitaminokat tartalmaz | B1-vitamin, D3-vitamin, B9-vitamin (folsav), B12-vitamin, E-vitamin, B2-vitamin, H-vitamin (biotin), A-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, B5-vitamin, C-vitamin |
| Beleértve az antioxidánsokat | Igen |
| Egészségügyi hatások | Emésztőrendszeri ellátás |
| Kategória | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők | Emésztés támogatása |
| Tanács | ROYAL CANIN Állatorvosi |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Fő íz | Csirke |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., A terméket mindig szorosan lezárt edényben tárolja., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket. |
| Durva hamu | 7,9% |
| A-vitamin tartalom | 25000 NE/kg |
| Jódtartalom | 3 mg/kg |
| Cinktartalom | 207 mg/kg |
| Szeléntartalom | 0,13 mg/kg |
| C-vitamin tartalom | 200 mg/kg |
| Biotin tartalom | 3240 μg/kg |
| Taurin tartalom | 2100 mg/kg |
| Mangántartalom | 63 mg/kg |
| Réztartalom | 15 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 800 NE/kg |
| Nátrium | 0,5% |
| Vastartalom | 140 mg/kg |
| Zsírtartalom | 15% |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 12,2 mg/kg |
| Káliumtartalom | 1% |
| E-vitamin tartalom | 600 mg/kg |
| Nyersrost | 2,9% |
| Metabolizálható energia (ME) | 3914 kcal/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 14,3 mg/kg |
| Kalcium | 1,06% |
| Foszfor | 1% |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 57,1 mg/kg |
| Magnéziumtartalom | 0,07% |
| Fehérjék | 31% |
| B6-vitamin tartalom | 42,5 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 51,3 mg/kg |
| B12-vitamin tartalom | 150 μg/kg |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 162,5 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.049 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550771337 |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Akut hasmenés, Érzékeny gyomor |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Súly: | 2 kg |
| Állattípus: | Macska |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Vitaminokat tartalmaz: | B1-vitamin, D3-vitamin, B9-vitamin (folsav), B12-vitamin, E-vitamin, B2-vitamin, H-vitamin (biotin), A-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, B5-vitamin, C-vitamin |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Egészségügyi hatások: | Emésztőrendszeri ellátás |
| Kategória: | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők: | Emésztés támogatása |
| Tanács: | ROYAL CANIN Állatorvosi |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Fő íz: | Csirke |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket. |
| Durva hamu: | 7,9% |
| A-vitamin tartalom: | 25000 NE/kg |
| Jódtartalom: | 3 mg/kg |
| Cinktartalom: | 207 mg/kg |
| Szeléntartalom: | 0,13 mg/kg |
| C-vitamin tartalom: | 200 mg/kg |
| Biotin tartalom: | 3240 μg/kg |
| Taurin tartalom: | 2100 mg/kg |
| Mangántartalom: | 63 mg/kg |
| Réztartalom: | 15 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 800 NE/kg |
| Nátrium: | 0,5% |
| Vastartalom: | 140 mg/kg |
| Zsírtartalom: | 15% |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 12,2 mg/kg |
| Káliumtartalom: | 1% |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| Nyersrost: | 2,9% |
| Metabolizálható energia (ME): | 3914 kcal/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 14,3 mg/kg |
| Kalcium: | 1,06% |
| Foszfor: | 1% |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 57,1 mg/kg |
| Magnéziumtartalom: | 0,07% |
| Fehérjék: | 31% |
| B6-vitamin tartalom: | 42,5 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 51,3 mg/kg |
| B12-vitamin tartalom: | 150 μg/kg |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 162,5 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

