Royal Canin Urinary Care száraz macskaeledel 10 kg
Kód: AMABEZKAR1052
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin Urinary Care száraz macskaeledel 10 kg| Takarmány íze | Baromfi |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Beleértve az antioxidánsokat | Igen |
| Súly | 10 kg |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei | A húgyutak működésének ellenőrzése |
| Vitaminokat tartalmaz | B2-vitamin, B5-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, H-vitamin (biotin), B1-vitamin, B9-vitamin (folsav), C-vitamin, D3-vitamin, A-vitamin |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Tanács | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Fő íz | Csirke |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Beteg húgyúti |
| Kategória | Macskák számára |
| Összeg | 1 |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Friss ivóvizet biztosítson. |
| Durva hamu | 6,6% |
| Nátrium | 0,7% |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 49,9 mg/kg |
| Magnéziumtartalom | 0,07% |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 12,2 mg/kg |
| Zsírtartalom | 13% |
| E-vitamin tartalom | 600 mg/kg |
| Cinktartalom | 181 mg/kg |
| A-vitamin tartalom | 22000 NE/kg |
| Foszfor | 0,74% |
| Kalcium | 0,9% |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 136,5 mg/kg |
| Réztartalom | 15 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 700 NE/kg |
| Káliumtartalom | 0,7% |
| Biotin tartalom | 2940 μg/kg |
| B12-vitamin tartalom | 130 μg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 44,1 mg/kg |
| Vastartalom | 125 mg/kg |
| Fehérjék | 33% |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 11,3 mg/kg |
| Mangántartalom | 63 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom | 38,2 mg/kg |
| Jódtartalom | 4,1 mg/kg |
| Szeléntartalom | 0,25 mg/kg |
| Metabolizálható energia (ME) | 3759 kcal/kg |
| Nyersrost | 5% |
| C-vitamin tartalom | 300 mg/kg |
| Taurin tartalom | 2400 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.14 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550842969 |
| Takarmány íze: | Baromfi |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Súly: | 10 kg |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei: | A húgyutak működésének ellenőrzése |
| Vitaminokat tartalmaz: | B2-vitamin, B5-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, H-vitamin (biotin), B1-vitamin, B9-vitamin (folsav), C-vitamin, D3-vitamin, A-vitamin |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fő íz: | Csirke |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Beteg húgyúti |
| Kategória: | Macskák számára |
| Összeg: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet. |
| Durva hamu: | 6,6% |
| Nátrium: | 0,7% |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 49,9 mg/kg |
| Magnéziumtartalom: | 0,07% |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 12,2 mg/kg |
| Zsírtartalom: | 13% |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| Cinktartalom: | 181 mg/kg |
| A-vitamin tartalom: | 22000 NE/kg |
| Foszfor: | 0,74% |
| Kalcium: | 0,9% |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 136,5 mg/kg |
| Réztartalom: | 15 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 700 NE/kg |
| Káliumtartalom: | 0,7% |
| Biotin tartalom: | 2940 μg/kg |
| B12-vitamin tartalom: | 130 μg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 44,1 mg/kg |
| Vastartalom: | 125 mg/kg |
| Fehérjék: | 33% |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 11,3 mg/kg |
| Mangántartalom: | 63 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom: | 38,2 mg/kg |
| Jódtartalom: | 4,1 mg/kg |
| Szeléntartalom: | 0,25 mg/kg |
| Metabolizálható energia (ME): | 3759 kcal/kg |
| Nyersrost: | 5% |
| C-vitamin tartalom: | 300 mg/kg |
| Taurin tartalom: | 2400 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

