ROYAL CANIN Sterilized - száraz macskaeledel - 4 kg
Kód: AMABEZKAR1387
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Sterilized - száraz macskaeledel - 4 kg| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Termékkategória | Száraz eledel, állatorvosi eledel |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Szójamentes | Nem |
| Súly | 4 kg |
| Egészségügyi hatások | Általános egészségi állapot |
| Takarmány íze | Baromfi |
| Állattípus | Macska |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Gluténmentes | Nem |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat speciális igényei | Sterilizált |
| Egyéb jellemzők | Sterilizáció |
| Tanács | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Fő íz | Csirke |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória | Macskák számára |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Friss ivóvizet biztosítson. |
| Durva hamu | 8,2% |
| Fehérjék | 37% |
| Nyersrost | 6,2% |
| Zsírtartalom | 12% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 4.08 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550737616 |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Szójamentes: | Nem |
| Súly: | 4 kg |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Takarmány íze: | Baromfi |
| Állattípus: | Macska |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Gluténmentes: | Nem |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat speciális igényei: | Sterilizált |
| Egyéb jellemzők: | Sterilizáció |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fő íz: | Csirke |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | Macskák számára |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet. |
| Durva hamu: | 8,2% |
| Fehérjék: | 37% |
| Nyersrost: | 6,2% |
| Zsírtartalom: | 12% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

