ROYAL CANIN Sterilized - száraz macskaeledel - 2 kg
Kód: AMABEZKAR1009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Sterilized - száraz macskaeledel - 2 kg| Termékkategória | Száraz eledel, állatorvosi eledel |
| Egyéb jellemzők | Sterilizáció |
| Kategória | Macskák számára |
| Fő íz | Csirke |
| Tanács | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Állattípus | Macska |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Sterilizált |
| Szójamentes | Nem |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Súly | 2 kg |
| Takarmány íze | Baromfi, Kukorica |
| Egészségügyi hatások | Egészséges testsúly |
| Gluténmentes | Nem |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés | Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Zsírtartalom | 12% |
| Fehérjék | 37% |
| Nyersrost | 6,2% |
| Durva hamu | 8,2% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.042 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550737593 |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Egyéb jellemzők: | Sterilizáció |
| Kategória: | Macskák számára |
| Fő íz: | Csirke |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Állattípus: | Macska |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Sterilizált |
| Szójamentes: | Nem |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Súly: | 2 kg |
| Takarmány íze: | Baromfi, Kukorica |
| Egészségügyi hatások: | Egészséges testsúly |
| Gluténmentes: | Nem |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés: | Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Zsírtartalom: | 12% |
| Fehérjék: | 37% |
| Nyersrost: | 6,2% |
| Durva hamu: | 8,2% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

