Royal Canin sterilizált mártásos táp 12x85g
Kód: DLZROYKMK0039
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin sterilizált mártásos táp 12x85g| Cukormentes | Nem |
| Egészségügyi hatások | Egészséges testsúly |
| Takarmány íze | Csirke |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Állattípus | Macska |
| Csomagolás típusa | Készlet |
| Az állat speciális igényei | Sterilizált |
| Súly | 12 x 85 g |
| Állati életszakaszok | Cica |
| Tartósítószermentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Szójamentes | Igen |
| Gluténmentes | Nem |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Termékkategória | Állatorvosi takarmány |
| Tanács | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Az állat kora | Junior |
| Kategória | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők | Sterilizáció |
| Fő íz | Csirke |
| Figyelmeztetés | A terméket hűvös, száraz helyen kell tárolni. Ne lépje túl az ajánlott napi adagot. Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. |
| Vastartalom | 4 mg/kg |
| Jódtartalom | 0,46 mg/kg |
| Fehérjék | 11% |
| Zsírtartalom | 3,5% |
| Réztartalom | 3,6 mg/kg |
| Vitaminokat tartalmaz | E-vitamin, D3-vitamin |
| Mangántartalom | 1,2 mg/kg |
| Nedvességtartalom | 80,5% |
| Durva hamu | 1,6% |
| Nyersrost | 0,7% |
| Cinktartalom | 12 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.165 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579007129 |
| Cukormentes: | Nem |
| Egészségügyi hatások: | Egészséges testsúly |
| Takarmány íze: | Csirke |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Állattípus: | Macska |
| Csomagolás típusa: | Készlet |
| Az állat speciális igényei: | Sterilizált |
| Súly: | 12 x 85 g |
| Állati életszakaszok: | Cica |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Szójamentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Nem |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Az állat kora: | Junior |
| Kategória: | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők: | Sterilizáció |
| Fő íz: | Csirke |
| Figyelmeztetés: | A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni., Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. |
| Vastartalom: | 4 mg/kg |
| Jódtartalom: | 0,46 mg/kg |
| Fehérjék: | 11% |
| Zsírtartalom: | 3,5% |
| Réztartalom: | 3,6 mg/kg |
| Vitaminokat tartalmaz: | E-vitamin, D3-vitamin |
| Mangántartalom: | 1,2 mg/kg |
| Nedvességtartalom: | 80,5% |
| Durva hamu: | 1,6% |
| Nyersrost: | 0,7% |
| Cinktartalom: | 12 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

