ROYAL CANIN Sterilised 7+ Száraz macskaeledel baromfival 3,5 kg
Kód: DLZROYKSK0064
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Sterilised 7+ Száraz macskaeledel baromfival 3,5 kg| Csomagolás típusa | Táska |
| Állati életszakaszok | Felnőttek (7 éves kortól) |
| Ajánlott maximális életkor | 12 év(ek) |
| Takarmány íze | Baromfi |
| Állattípus | Macska |
| Egészségügyi hatások | Az egészséges testsúly fenntartása, az emésztés és az általános egészség javítása. |
| Súly | 3,5 kg |
| Az állat speciális igényei | Sterilizált, segít fenntartani az egészséges testsúlyt |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Ajánlott minimális életkor | 7 év(ek) |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Sterilizálás, túlsúly |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Tanács | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Kategória | Macskák számára |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Az állat kora | Idősebb |
| Fő íz | Csirke |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Friss ivóvizet biztosítson. |
| Vastartalom | 35 mg/kg |
| Nyersrost | 5,3% |
| Fehérjék | 36% |
| Cinktartalom | 136 mg/kg |
| Szeléntartalom | 0,06 mg/kg |
| Durva hamu | 7,6% |
| Mangántartalom | 45 mg/kg |
| Zsírtartalom | 12% |
| Jódtartalom | 3,5 mg/kg |
| Réztartalom | 11 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.57 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550784580 |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Állati életszakaszok: | Felnőttek (7 éves kortól) |
| Ajánlott maximális életkor: | 12 év(ek) |
| Takarmány íze: | Baromfi |
| Állattípus: | Macska |
| Egészségügyi hatások: | Az egészséges testsúly fenntartása, az emésztés és az általános egészség javítása. |
| Súly: | 3,5 kg |
| Az állat speciális igényei: | Sterilizált, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Ajánlott minimális életkor: | 7 év(ek) |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Sterilizáció, Túlsúly |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Kategória: | Macskák számára |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Az állat kora: | Idősebb |
| Fő íz: | Csirke |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Biztosítson friss ivóvizet. |
| Vastartalom: | 35 mg/kg |
| Nyersrost: | 5,3% |
| Fehérjék: | 36% |
| Cinktartalom: | 136 mg/kg |
| Szeléntartalom: | 0,06 mg/kg |
| Durva hamu: | 7,6% |
| Mangántartalom: | 45 mg/kg |
| Zsírtartalom: | 12% |
| Jódtartalom: | 3,5 mg/kg |
| Réztartalom: | 11 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

