Royal Canin Sphynx száraz macskaeledel 2 kg
Kód: DLZROYKSK0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin Sphynx száraz macskaeledel 2 kg| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Fő íz | Csirke |
| Takarmány íze | Sertéshús |
| Vitaminokat tartalmaz | D3-vitamin, A-vitamin |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Tanács | ROYAL CANIN macskatáplálék |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Súly | 2 kg |
| Figyelmeztetés | Biztosítson friss ivóvizet. Gyermekektől elzárva tartandó. Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| A-vitamin tartalom | 32000 NE/kg |
| Zsírtartalom | 23% |
| Fehérjék | 33% |
| D3-vitamin tartalom | 900 NE/kg |
| Durva hamu | 7,3% |
| Nyersrost | 5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.042 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550758840 |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Fő íz: | Csirke |
| Takarmány íze: | Sertéshús |
| Vitaminokat tartalmaz: | D3-vitamin, A-vitamin |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória: | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskatáplálék |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Súly: | 2 kg |
| Figyelmeztetés: | Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| A-vitamin tartalom: | 32000 NE/kg |
| Zsírtartalom: | 23% |
| Fehérjék: | 33% |
| D3-vitamin tartalom: | 900 NE/kg |
| Durva hamu: | 7,3% |
| Nyersrost: | 5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

