Royal Canin Hairball Care száraz macskaeledel 2 kg
Kód: AMABEZKAR1861
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin Hairball Care száraz macskaeledel 2 kg| Vitaminokat tartalmaz | B2-vitamin, B1-vitamin, B6-vitamin, C-vitamin, D3-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, A-vitamin |
| Termékkategória | Száraz eledel, állatorvosi eledel |
| Fő íz | Csirke |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Súly | 2 kg |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Tanács | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Kategória | Macskák számára |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Haj és bőr, bezoár kontroll |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Káliumtartalom | 0,7% |
| D3-vitamin tartalom | 900 NE/kg |
| A-vitamin tartalom | 26000 NE/kg |
| Mangántartalom | 54 mg/kg |
| Nyersrost | 6,9% |
| Fehérjék | 34% |
| Jódtartalom | 3,5 mg/kg |
| Foszfor | 1% |
| B6-vitamin tartalom | 45 mg/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 12,4 mg/kg |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 63,8 mg/kg |
| Nátrium | 0,5% |
| Zsírtartalom | 15% |
| Vastartalom | 128 mg/kg |
| Kalcium | 1,15% |
| Réztartalom | 15 mg/kg |
| Durva hamu | 6,9% |
| Magnéziumtartalom | 0,08% |
| Szeléntartalom | 0,3 mg/kg |
| Taurin tartalom | 1400 mg/kg |
| Biotin tartalom | 3370 μg/kg |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 182,6 mg/kg |
| C-vitamin tartalom | 300 mg/kg |
| E-vitamin tartalom | 600 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 1,4 mg/kg |
| Kolin-klorid-tartalom (100 g-onként) | 300 mg |
| Cinktartalom | 159 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 59 mg/kg |
| B12-vitamin tartalom | 170 μg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.05 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550721400 |
| Vitaminokat tartalmaz: | B2-vitamin, B1-vitamin, B6-vitamin, C-vitamin, D3-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, A-vitamin |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Fő íz: | Csirke |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Súly: | 2 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Tanács: | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Kategória: | Macskák számára |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Haj és bőr, Bezoár-ellenőrzés |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Káliumtartalom: | 0,7% |
| D3-vitamin tartalom: | 900 NE/kg |
| A-vitamin tartalom: | 26000 NE/kg |
| Mangántartalom: | 54 mg/kg |
| Nyersrost: | 6,9% |
| Fehérjék: | 34% |
| Jódtartalom: | 3,5 mg/kg |
| Foszfor: | 1% |
| B6-vitamin tartalom: | 45 mg/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 12,4 mg/kg |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 63,8 mg/kg |
| Nátrium: | 0,5% |
| Zsírtartalom: | 15% |
| Vastartalom: | 128 mg/kg |
| Kalcium: | 1,15% |
| Réztartalom: | 15 mg/kg |
| Durva hamu: | 6,9% |
| Magnéziumtartalom: | 0,08% |
| Szeléntartalom: | 0,3 mg/kg |
| Taurin tartalom: | 1400 mg/kg |
| Biotin tartalom: | 3370 μg/kg |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 182,6 mg/kg |
| C-vitamin tartalom: | 300 mg/kg |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 1,4 mg/kg |
| Kolin-klorid-tartalom (100 g-onként): | 300 mg |
| Cinktartalom: | 159 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 59 mg/kg |
| B12-vitamin tartalom: | 170 μg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

