ROYAL CANIN Hair&Skin Care - száraz macskaeledel - 4 kg
Kód: AMABEZKAR0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Hair&Skin Care - száraz macskaeledel - 4 kg| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Az állat speciális igényei | Bőr és szőrzet |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súly | 4 kg |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Fő íz | Baromfi |
| Szójamentes | Nem |
| Gluténmentes | Nem |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Egyéb jellemzők | Haj és bőr |
| Tanács | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória | Macskák számára |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket. |
| Fehérjék | 33% |
| Zsírtartalom | 22% |
| Nyersrost | 4,9% |
| Durva hamu | 6,9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 4.07 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550721745 |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súly: | 4 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fő íz: | Baromfi |
| Szójamentes: | Nem |
| Gluténmentes: | Nem |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Egyéb jellemzők: | Haj és bőr |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | Macskák számára |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket. |
| Fehérjék: | 33% |
| Zsírtartalom: | 22% |
| Nyersrost: | 4,9% |
| Durva hamu: | 6,9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

