Royal Canin Hair & Skin Care száraz macskaeledel felnőtt macskáknak 2 kg
Kód: AMABEZKAR1112
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin Hair & Skin Care száraz macskaeledel felnőtt macskáknak 2 kg| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Húgyúti funkció ellenőrzése, bőr és szőrzet |
| Vitaminokat tartalmaz | D3-vitamin, H-vitamin (biotin), B3-vitamin, B6-vitamin, A-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, B2-vitamin, C-vitamin, B9-vitamin (folsav), B5-vitamin, B1-vitamin |
| Súly | 2 kg |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Termékkategória | Száraz eledel, állatorvosi eledel |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Allergiák, haj és bőr |
| Kategória | Macskák számára |
| Tanács | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Beleértve az antioxidánsokat | Igen |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Egészségügyi hatások | Bőr és szőrzet |
| Fő íz | Csirke |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Friss ivóvizet biztosítson. |
| Durva hamu | 6,7% |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 41,6 mg/kg |
| Szeléntartalom | 0,33 mg/kg |
| Réztartalom | 15 mg/kg |
| A-vitamin tartalom | 28000 NE/kg |
| Mangántartalom | 76 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 700 NE/kg |
| Jódtartalom | 5,3 mg/kg |
| Vastartalom | 135 mg/kg |
| Nátrium | 0,5% |
| C-vitamin tartalom | 300 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 23,1 mg/kg |
| Cinktartalom | 227 mg/kg |
| E-vitamin tartalom | 600 mg/kg |
| Biotin tartalom | 2630 μg/kg |
| Taurin tartalom | 2600 mg/kg |
| Foszfor | 0,9% |
| Kalcium | 1,1% |
| Magnéziumtartalom | 0,07% |
| Káliumtartalom | 0,7% |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 11,7 mg/kg |
| Fehérjék | 33% |
| B6-vitamin tartalom | 64,8 mg/kg |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 124,2 mg/kg |
| Metabolizálható energia (ME) | 4153 kcal/kg |
| Zsírtartalom | 22% |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 413,1 mg/kg |
| B12-vitamin tartalom | 120 μg/kg |
| Nyersrost | 5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.05 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550721738 |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | A húgyutak működésének ellenőrzése, Bőr és szőrzet |
| Vitaminokat tartalmaz: | D3-vitamin, H-vitamin (biotin), B3-vitamin, B6-vitamin, A-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, B2-vitamin, C-vitamin, B9-vitamin (folsav), B5-vitamin, B1-vitamin |
| Súly: | 2 kg |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Allergia, Haj és bőr |
| Kategória: | Macskák számára |
| Tanács: | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Egészségügyi hatások: | Bőr és szőrzet |
| Fő íz: | Csirke |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet. |
| Durva hamu: | 6,7% |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 41,6 mg/kg |
| Szeléntartalom: | 0,33 mg/kg |
| Réztartalom: | 15 mg/kg |
| A-vitamin tartalom: | 28000 NE/kg |
| Mangántartalom: | 76 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 700 NE/kg |
| Jódtartalom: | 5,3 mg/kg |
| Vastartalom: | 135 mg/kg |
| Nátrium: | 0,5% |
| C-vitamin tartalom: | 300 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 23,1 mg/kg |
| Cinktartalom: | 227 mg/kg |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| Biotin tartalom: | 2630 μg/kg |
| Taurin tartalom: | 2600 mg/kg |
| Foszfor: | 0,9% |
| Kalcium: | 1,1% |
| Magnéziumtartalom: | 0,07% |
| Káliumtartalom: | 0,7% |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 11,7 mg/kg |
| Fehérjék: | 33% |
| B6-vitamin tartalom: | 64,8 mg/kg |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 124,2 mg/kg |
| Metabolizálható energia (ME): | 4153 kcal/kg |
| Zsírtartalom: | 22% |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 413,1 mg/kg |
| B12-vitamin tartalom: | 120 μg/kg |
| Nyersrost: | 5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

