ROYAL CANIN Gastrointestinal Kitten - száraz eledel kiscicáknak - 2 kg
Kód: DLZROYKSK0034
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Gastrointestinal Kitten - száraz eledel kiscicáknak - 2 kg| Takarmány íze | Baromfi |
| Állati életszakaszok | Junior |
| Termékkategória | Száraz eledel, állatorvosi eledel |
| Fő íz | Csirke |
| Állattípus | Macska |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Egészségügyi hatások | Hasmenés, emésztőrendszeri ellátás |
| Az állat kora | Junior |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat speciális igényei | Felépülés, Növekedési időszak, Emésztőrendszer védelme, Akut hasmenés |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Kategória | Macskák számára |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Emésztés támogatása, Növekedési időszak, Lábadozás |
| Tanács | ROYAL CANIN Gastrointestinal |
| Súly | 2 kg |
| Összeg | 1 |
| Figyelmeztetés | Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket., A terméket mindig szorosan lezárt edényben tárolja., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Beleértve az antioxidánsokat | Igen |
| Nyersrost | 2% |
| Szójamentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Zsírtartalom | 24% |
| Nátrium | 0,7% |
| Omega-6 zsírsavak | 5,2% |
| Mangántartalom | 41 mg/kg |
| Vastartalom | 31 mg/kg |
| Laktózmentes | Nincsenek adatok |
| Fehérjék | 35% |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Jódtartalom | 3,1 mg/kg |
| A-vitamin tartalom | 25500 NE/kg |
| Omega-3 zsírsavak | 1,2% |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Durva hamu | 8,7% |
| Káliumtartalom | 0,9% |
| Szeléntartalom | 0,04 mg/kg |
| Gluténmentes | Nem |
| Réztartalom | 10 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 1000 NE/kg |
| Kalcium | 1,25% |
| Cinktartalom | 127 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.2 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550906258 |
| Takarmány íze: | Baromfi |
| Állati életszakaszok: | Junior |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Fő íz: | Csirke |
| Állattípus: | Macska |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Egészségügyi hatások: | Hasmenés, emésztőrendszeri ellátás |
| Az állat kora: | Junior |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat speciális igényei: | Felépülés, Növekedési időszak, Az emésztőrendszer védelme, Akut hasmenés |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Kategória: | Macskák számára |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Emésztés támogatása, Növekedési időszak, Lábokozás |
| Tanács: | ROYAL CANIN Gastrointestinal |
| Súly: | 2 kg |
| Összeg: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Nyersrost: | 2% |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Zsírtartalom: | 24% |
| Nátrium: | 0,7% |
| Omega-6 zsírsavak: | 5,2% |
| Mangántartalom: | 41 mg/kg |
| Vastartalom: | 31 mg/kg |
| Laktózmentes: | Nincsenek adatok |
| Fehérjék: | 35% |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Jódtartalom: | 3,1 mg/kg |
| A-vitamin tartalom: | 25500 NE/kg |
| Omega-3 zsírsavak: | 1,2% |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Durva hamu: | 8,7% |
| Káliumtartalom: | 0,9% |
| Szeléntartalom: | 0,04 mg/kg |
| Gluténmentes: | Nem |
| Réztartalom: | 10 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 1000 NE/kg |
| Kalcium: | 1,25% |
| Cinktartalom: | 127 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

