ROYAL CANIN Gastrointestinal Box - mokré krmivo pro kočky - 12 x 85g
Kód: DLZROYKMK0086
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Gastrointestinal Box - mokré krmivo pro kočky - 12 x 85g| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | ROYAL CANIN Gastrointenstinal, ROYAL CANIN Veterinary |
| Hlavní příchuť | Maso |
| Další funkce | Gastrointestinální problémy, Rekonvalescence |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategorie | Pro kočky |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez sóji | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bezlepkový | Ne |
| Typ balení | Sáček |
| Hmotnost | 12 x 85 g |
| Specifické potřeby zvířete | Doba rekonvalescence, Střevní malabsorpce |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Varování | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě. |
| Bílkoviny | 8,1% |
| Hrubá vláknina | 0,2% |
| Obsah tuku | 5,7% |
| Hrubý popel | 1,9% |
| Obsažená vlhkost | 79,8% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.2 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579013557 |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | ROYAL CANIN Gastrointestinal, ROYAL CANIN Állatorvosi |
| Fő íz: | Hús |
| Egyéb jellemzők: | Emésztőrendszeri problémák, Lábokozás |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória: | Macskák számára |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Gluténmentes: | Nem |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 12 x 85 g |
| Az állat speciális igényei: | Felépülési idő, Bélrendszeri felszívódási zavar |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés: | Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó., A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni. |
| Fehérjék: | 8,1% |
| Nyersrost: | 0,2% |
| Zsírtartalom: | 5,7% |
| Durva hamu: | 1,9% |
| Nedvességtartalom: |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

