Royal Canin FHN Sensible - száraz eledel felnőtt macskáknak - 4 kg
Kód: AMABEZKAR1035
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin FHN Sensible - száraz eledel felnőtt macskáknak - 4 kg| Macskafajta | Bármely fajta |
| Vitaminokat tartalmaz | B2-vitamin, H-vitamin (biotin), D3-vitamin, B9-vitamin (folsav), B1-vitamin, C-vitamin, B5-vitamin, B12-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, A-vitamin, E-vitamin |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 4 kg |
| Az állat speciális igényei | Érzékeny gyomor |
| Takarmány íze | Baromfi, Rizs |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Kategória | Macskák számára |
| Fő íz | Csirke |
| Egyéb jellemzők | Emésztés támogatása |
| Tanács | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Beleértve az antioxidánsokat | Igen |
| Egészségügyi hatások | Húgyúti egészség, Emésztőrendszer ápolása |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Összeg | 1 |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Friss ivóvizet biztosítson. |
| Durva hamu | 7,5% |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 56,7 mg/kg |
| Cinktartalom | 188 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 60,9 mg/kg |
| Vastartalom | 171 mg/kg |
| Mangántartalom | 64 mg/kg |
| Jódtartalom | 4,3 mg/kg |
| Fehérjék | 33% |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 188,6 mg/kg |
| Réztartalom | 15 mg/kg |
| Szeléntartalom | 0,31 mg/kg |
| A-vitamin tartalom | 21000 NE/kg |
| D3-vitamin tartalom | 1000 NE/kg |
| Kalcium | 1,11% |
| Nátrium | 0,5% |
| Biotin tartalom | 1790 μg/kg |
| Káliumtartalom | 0,75% |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 4,5 mg/kg |
| C-vitamin tartalom | 300 mg/kg |
| B12-vitamin tartalom | 170 μg/kg |
| Nyersrost | 1,6% |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 16,9 mg/kg |
| Zsírtartalom | 22% |
| Foszfor | 1,09% |
| E-vitamin tartalom | 600 mg/kg |
| Magnéziumtartalom | 0,07% |
| B6-vitamin tartalom | 27,9 mg/kg |
| Metabolizálható energia (ME) | 4292 kcal/kg |
| Taurin tartalom | 1900 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 4.04 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550702331 |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Vitaminokat tartalmaz: | B2-vitamin, H-vitamin (biotin), D3-vitamin, B9-vitamin (folsav), B1-vitamin, C-vitamin, B5-vitamin, B12-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, A-vitamin, E-vitamin |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 4 kg |
| Az állat speciális igényei: | Érzékeny gyomor |
| Takarmány íze: | Baromfi, Rizs |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Kategória: | Macskák számára |
| Fő íz: | Csirke |
| Egyéb jellemzők: | Emésztés támogatása |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Egészségügyi hatások: | Húgyúti egészség, Emésztőrendszer ápolása |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Összeg: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet. |
| Durva hamu: | 7,5% |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 56,7 mg/kg |
| Cinktartalom: | 188 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 60,9 mg/kg |
| Vastartalom: | 171 mg/kg |
| Mangántartalom: | 64 mg/kg |
| Jódtartalom: | 4,3 mg/kg |
| Fehérjék: | 33% |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 188,6 mg/kg |
| Réztartalom: | 15 mg/kg |
| Szeléntartalom: | 0,31 mg/kg |
| A-vitamin tartalom: | 21000 NE/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 1000 NE/kg |
| Kalcium: | 1,11% |
| Nátrium: | 0,5% |
| Biotin tartalom: | 1790 μg/kg |
| Káliumtartalom: | 0,75% |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 4,5 mg/kg |
| C-vitamin tartalom: | 300 mg/kg |
| B12-vitamin tartalom: | 170 μg/kg |
| Nyersrost: | 1,6% |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 16,9 mg/kg |
| Zsírtartalom: | 22% |
| Foszfor: | 1,09% |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| Magnéziumtartalom: | 0,07% |
| B6-vitamin tartalom: | 27,9 mg/kg |
| Metabolizálható energia (ME): | 4292 kcal/kg |
| Taurin tartalom: | 1900 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

