ROYAL CANIN FHN Mother&Babycat - száraz eledel kiscicáknak - 4 kg
Kód: AMABEZKAR1402
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN FHN Mother&Babycat - száraz eledel kiscicáknak - 4 kg| Vitaminokat tartalmaz | C-vitamin, D3-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, H-vitamin (biotin), B2-vitamin, B9-vitamin (folsav), B3-vitamin, B6-vitamin, B5-vitamin, A-vitamin, B1-vitamin |
| Fő íz | Csirke |
| Az állat speciális igényei | Elválasztás, vemhes vagy anya |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Súly | 4 kg |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Egyéb jellemzők | Terhesség és szoptatás |
| Tanács | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Az állat kora | Junior |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Beleértve az antioxidánsokat | Igen |
| Egészségügyi hatások | Emésztőrendszer ápolása, Általános egészség |
| Kategória | Macskák számára |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Takarmány íze | Baromfi |
| Összeg | 1 |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Friss ivóvizet biztosítson. |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 68 mg/kg |
| Magnéziumtartalom | 0,11% |
| Fehérjék | 34% |
| E-vitamin tartalom | 600 mg/kg |
| Metabolizálható energia (ME) | 4449 kcal/kg |
| Vastartalom | 212 mg/kg |
| Cinktartalom | 244 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 17,1 mg/kg |
| Szeléntartalom | 0,37 mg/kg |
| Zsírtartalom | 25% |
| B6-vitamin tartalom | 49,8 mg/kg |
| Mangántartalom | 81 mg/kg |
| Réztartalom | 16 mg/kg |
| Kalcium | 1,1% |
| Jódtartalom | 6 mg/kg |
| Foszfor | 1% |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 190,7 mg/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 14,2 mg/kg |
| A-vitamin tartalom | 28000 NE/kg |
| D3-vitamin tartalom | 1000 NE/kg |
| Biotin tartalom | 3780 μg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 61,6 mg/kg |
| L-karnitin tartalom | 50 mg/kg |
| Káliumtartalom | 0,7% |
| Nyersrost | 1,9% |
| B12-vitamin tartalom | 180 μg/kg |
| C-vitamin tartalom | 300 mg/kg |
| Taurin tartalom | 0,29 mg/kg |
| Durva hamu | 6,7% |
| Nátrium | 0,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 4.068 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550707329 |
| Vitaminokat tartalmaz: | C-vitamin, D3-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, H-vitamin (biotin), B2-vitamin, B9-vitamin (folsav), B3-vitamin, B6-vitamin, B5-vitamin, A-vitamin, B1-vitamin |
| Fő íz: | Csirke |
| Az állat speciális igényei: | Elválasztás, Terhes vagy anya |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Súly: | 4 kg |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Egyéb jellemzők: | Terhesség és szoptatás |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Az állat kora: | Junior |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Egészségügyi hatások: | Emésztőrendszer ápolása, Általános egészség |
| Kategória: | Macskák számára |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Takarmány íze: | Baromfi |
| Összeg: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet. |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 68 mg/kg |
| Magnéziumtartalom: | 0,11% |
| Fehérjék: | 34% |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| Metabolizálható energia (ME): | 4449 kcal/kg |
| Vastartalom: | 212 mg/kg |
| Cinktartalom: | 244 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 17,1 mg/kg |
| Szeléntartalom: | 0,37 mg/kg |
| Zsírtartalom: | 25% |
| B6-vitamin tartalom: | 49,8 mg/kg |
| Mangántartalom: | 81 mg/kg |
| Réztartalom: | 16 mg/kg |
| Kalcium: | 1,1% |
| Jódtartalom: | 6 mg/kg |
| Foszfor: | 1% |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 190,7 mg/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 14,2 mg/kg |
| A-vitamin tartalom: | 28000 NE/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 1000 NE/kg |
| Biotin tartalom: | 3780 μg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 61,6 mg/kg |
| L-karnitin tartalom: | 50 mg/kg |
| Káliumtartalom: | 0,7% |
| Nyersrost: | 1,9% |
| B12-vitamin tartalom: | 180 μg/kg |
| C-vitamin tartalom: | 300 mg/kg |
| Taurin tartalom: | 0,29 mg/kg |
| Durva hamu: | 6,7% |
| Nátrium: | 0,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

