Royal Canin FHN Kitten - száraz eledel kiscicáknak - 4 kg
Kód: AMABEZKAR1034
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin FHN Kitten - száraz eledel kiscicáknak - 4 kg| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Az állat kora | Junior |
| Tanács | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Kategória | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők | Terhesség és szoptatás |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Fő íz | Csirke |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Vitaminokat tartalmaz | E-vitamin, D3-vitamin, A-vitamin |
| Súly | 4 kg |
| Takarmány íze | Baromfi |
| Állati életszakaszok | Cica |
| Összeg | 1 |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Fehérjék | 36% |
| E-vitamin tartalom | 600 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 800 NE/kg |
| Zsírtartalom | 18% |
| A-vitamin tartalom | 21500 NE/kg |
| Durva hamu | 7,7% |
| Nyersrost | 2,3% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 4.07 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550702447 |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Az állat kora: | Junior |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Kategória: | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők: | Terhesség és szoptatás |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fő íz: | Csirke |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Vitaminokat tartalmaz: | E-vitamin, D3-vitamin, A-vitamin |
| Súly: | 4 kg |
| Takarmány íze: | Baromfi |
| Állati életszakaszok: | Cica |
| Összeg: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Fehérjék: | 36% |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 800 NE/kg |
| Zsírtartalom: | 18% |
| A-vitamin tartalom: | 21500 NE/kg |
| Durva hamu: | 7,7% |
| Nyersrost: | 2,3% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

