ROYAL CANIN FHN Kitten Sterilized - Nedves macskaeledel - 12x85g
Kód: DLZROYKMK0038
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN FHN Kitten Sterilized - Nedves macskaeledel - 12x85g| Kategória | Macskák számára |
| Cukormentes | Nem |
| Tanács | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Takarmány íze | Csirke |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Egyéb jellemzők | Sterilizáció |
| Állattípus | Macska |
| Termékkategória | Nedves eledel, Állatorvosi eledel |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Súly | 12 x 85 g |
| Háziállat típusa | Macska |
| Fő íz | Csirke |
| Gluténmentes | Nem |
| Az állat speciális igényei | Sterilizált |
| Tartósítószermentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Egészségügyi hatások | Egészséges testsúly |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Szójamentes | Igen |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés | Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., A terméket hűvös, száraz helyen kell tárolni., Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. |
| Jódtartalom | 0,31 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 165 NE/kg |
| Réztartalom | 2,5 mg/kg |
| Durva hamu | 1,4% |
| Mangántartalom | 0,9 mg/kg |
| Zsírtartalom | 3,5% |
| Fehérjék | 10,5% |
| Nyersrost | 1,2% |
| Nedvességtartalom | 82,5% |
| Vastartalom | 3 mg/kg |
| Cinktartalom | 9 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.165 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579007167 |
| Kategória: | Macskák számára |
| Cukormentes: | Nem |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Takarmány íze: | Csirke |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Sterilizáció |
| Állattípus: | Macska |
| Termékkategória: | Nedves étel, Állatorvosi takarmány |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Súly: | 12 x 85 g |
| Háziállat típusa: | Macska |
| Fő íz: | Csirke |
| Gluténmentes: | Nem |
| Az állat speciális igényei: | Sterilizált |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Egészségügyi hatások: | Egészséges testsúly |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Szójamentes: | Igen |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés: | Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni., Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. |
| Jódtartalom: | 0,31 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 165 NE/kg |
| Réztartalom: | 2,5 mg/kg |
| Durva hamu: | 1,4% |
| Mangántartalom: | 0,9 mg/kg |
| Zsírtartalom: | 3,5% |
| Fehérjék: | 10,5% |
| Nyersrost: | 1,2% |
| Nedvességtartalom: | 82,5% |
| Vastartalom: | 3 mg/kg |
| Cinktartalom: | 9 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

